Widok jest druzgocący i nie dla każdego. Felicjańska pogryzła i pobiła męża

Widok jest druzgocący i nie dla każdego. Felicjańska pogryzła i pobiła męża Źródło: Instagram / ilonamontana

Mąż Ilony Felicjańskiej został pobity i pogryziony przez żonę. Ich urlop na Florydzie skończył się zatrzymaniem przez lokalną policję.

Mąż znanej modelki został pobity przez swoją żonę. Jak donoszą media, Ilona Felicjańska drastycznie pogryzła mężczyznę. Po bójce, do której doszło w czasie ich urlopu na Florydzie w USA, małżeństwo zostało aresztowane przez lokalną policję.

Mąż Felicjańskiej ma na ciele ślady pogryzień

Znana modelka spędzała zimowy urlop wspólnie z mężem, Paulem Montaną. Małżeństwo wybrało się na Florydę w USA. W czasie pobytu pomiędzy parą doszło do bójki. Mężczyzna został dotkliwie pogryziony w łydkę przez żonę, a para trafiła do aresztu. Według medialnych doniesień, to właśnie Montana wezwał policję, po ataku Felicjańskiej, która miała być pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusze zatrzymali małżeństwo pod zarzutem naruszenia nietykalności cielesnej. Według doniesień "Super Expressu", na komisariacie w Miami, gdzie trafiła para, Montana miał zeznać, że Felicjańska okładała go po głowie, na co on odpowiedział jej uderzeniem w twarz. Modelka miała go również pogryźć na ramionach i łydce. Policjanci zakuli kobietę i jej ukochanego w kajdanki i odwieźli parę do aresztu.

Mąż Felicjańskiej wezwał policję po ich bójce

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Felicjańska już wcześniej miała problemy z prawem, ma na koncie wyrok za spowodowanie wypadku samochodowego, który prowadziła pod wpływem alkoholu. Później przyznała się publicznie do problemów z utrzymaniem trzeźwości.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowy Rok zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje uwielbiany aktor

2. Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje

Małżeństwo spędziło w areszcie kilka dni. Z pomocą przyszli im przyjaciele, który uzbierali 3 tysiące dolarów i wpłacili za nich kaucję.

- Zaskoczyła mnie ta informacja. To wspaniała, kochająca się para, która tworzy burzliwy związek, ale taki, który na pewno przetrwa. Jestem totalnie zaskoczony tymi doniesieniami. Trzymam za nich kciuki - powiedział dziennikarzom "Plejady" Krzysztof Gojdź, przyjaciel pary.


Screen / Super Express 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Edward Dymek był jedną z największych dziecięcych gwiazd PRL. Niestety w dorosłym życiu zmagał się z silnym uzależnieniem
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Dobra mina do złej gry? Zenek Martyniuk przerwał milczenie, zdradził jak wygląda jego sytuacja w rodzinie
  4. Krzysztof Jackowski zamarł. Na żywo nagle złapał się za głowę i przewidział najgorsze
  5. Kochanka męża Rodowicz jest o 40 lat młodsza. Porażające kulisy ich rozwodu ujrzały światło dzienne

 źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News