Zadzwoniła do męża, bo auto śmierdziało, jakby się paliło. Zajrzała pod maskę, a odkrycie odebrało jej mowę

Zadzwoniła do męża, bo auto śmierdziało, jakby się paliło. Zajrzała pod maskę, a odkrycie odebrało jej mowę Źródło: unsplash

Mąż odebrał telefon od żony, po tym, jak jego ukochana próbowała odpalić ich wspólny samochód. Kobieta powiedziała mu, że coś śmierdzi, jakby się paliło. Zaniepokojony mężczyzna zasugerował jej, żeby zajrzała pod maskę. Odkrycie, którego dokonała kobieta odebrało jej mowę.

Mąż był w pracy, kiedy otrzymał od swojej żony telefon. Niewiele mógł jej pomóc za pośrednictwem połączenia telefonicznego, ale zaproponował jej coś, co sam by zrobił, gdyby był na miejscu. Żona zgodnie z jego radą podniosła maskę i dokonała odkrycia, którego nikt by się nie spodziewał. 

Niedawno mąż zrobił przegląd samochodu

Niespełna miesiąc przed telefonem alarmowym od żony, mężczyzna był u mechanika na przeglądzie. Rutynowa kontrola pojazdu przebiegła pomyślnie, nie było żadnej usterki i nic nie wymagało naprawy. Zadowolona para cieszyła się, że nie będzie musiała dokładać więcej pieniędzy do samochodu, który i tak już niedługo planowali wymienić.

Jednak tego dnia wszystko zmieniło się, jak w kalejdoskopie. Smród dochodzący z wnętrza samochodu zaniepokoił Chrisa, a gdy żona powiedziała mu, co znajduje się pod maską, nie mógł uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. 

Mąż przecierał oczy ze zdumienia, gdy dowiedział się, co znajduje się pod maską

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W środku znajdowało się ponad 200 orzechów i trawa. Jak się okazało, wiewiórki, które wesoło biegały po podwórku pary, zrobiły sobie magazynek pod maską samochodu. 

- Orzechy, które wylądowały na silniku były czarne i miały zapach, który z całą pewnością wskazywał na to, że są spalone - powiedział Chris. 

Po wyczyszczeniu z orzechów i trawy, samochód był zdolny do jazy. Mąż musiał umówić się na kolejny przegląd auta, by mechanik mógł potwierdzić, że jazda samochodem nie będzie dla nikogo niebezpieczna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna
2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Żeby zapobiec kolejnym przygodom z wiewiórkami, mąż wyciął drzewo z ogródka. Teraz wiewiórki będą musiały poszukać innego miejsca na przechowywanie swoich zapasów. Na szczęście dla pary, nie doszło do tragedii. Jak twierdzi mechanik, mieli wiele szczęścia, że orzechy nie spłonęły całkiem. Mogło to doprowadzić do natychmiastowej awarii i najprawdopodobniej tragedii na drodze. 

uploaded

fot. facebook/ChrisPersic

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tych śmieci nie wyrzucaj z resztą. Inaczej zapłacisz OGROMNĄ grzywnę!
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

źródło: newsner

Następny artykuł