Nagle usłyszała krzyk męża z łazienki. Natychmiast weszła, ale widok przerósł jej najśmielsze oczekiwania

Nagle usłyszała krzyk męża z łazienki. Natychmiast weszła, ale widok przerósł jej najśmielsze oczekiwania Źródło: Reddit.com dibhunter 

Mąż poszedł pod prysznic, po chwili kobieta usłyszała z łazienki jego potworne krzyki. Przerażona natychmiast pobiegła sprawdzić, co się stało. Kiedy otworzyła drzwi, zamarła z zaskoczenia. Takiego widoku się nie spodziewała.

Mąż poszedł pod prysznic, lecz nagle z łazienki zaczęły dochodzić jego przeraźliwe krzyki. Zaalarmowana niepokojącym hałasem żona natychmiast pobiegła sprawdzić, co się stało. Kiedy otworzyła drzwi, zamarła. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła.

Mąż brał prysznic, nagle zaczął okropnie krzyczeć

Pewna kobieta opublikowała na portalu Reddit zadziwiające zdjęcie, które rozbawiło internautów do łez. Fotografia została zrobiona tuż po tym, kiedy kobieta usłyszała z łazienki przeraźliwe krzyki swojego męża. 

Zaalarmowana niepokojącym hałasem partnerka mężczyzny natychmiast postanowiła sprawdzić, co się stało. Kiedy otworzyła drzwi od łazienki, zamarła, a po chwili niemal przewróciła się ze śmiechu.

Mąż kąpał się w towarzystwie dwóch kotów, jeden z pupili spłatał mu figla

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Za drzwiami łazienki kobieta zastała komiczny widok. Okazało się, że kąpiącemu się pod prysznicem mężczyźnie towarzyszą ich dwa koty. Jeden z nich postanowił wspiąć się na zasłonkę, u szczytu której zawisł, kurczowo zaciskając pazury i jednocześnie nagle odsłaniając kąpiącego się właściciela. Mężczyzna nie mógł dostrzec zwierzaka, dlatego przeraził się nagłym przesunięciem się zasłonki i szarpał się z nią, próbując ponownie się zakryć.

Dzisiaj grzeje: 1. Część obostrzeń wkrótce powróci? Ważny apel do ministra zdrowia, ręce opadają

2. Nagrano moment, gdy pies pierwszy raz został pogłaskany. Wcześniej ręka kojarzyła mu się z bólem i cierpieniem

Kiedy żona mężczyzny w końcu opanowała śmiech, postanowiła zrobić zdjęcie i umieściła je w sieci. Internauci nie mogli powstrzymać rozbawienia, patrząc na kota kurczowo wczepionego w mokrą zasłonkę oraz jego właściciela, który z całych sił próbuje ponownie się osłonić. Dodatkowego komizmu sytuacji nadaje drugi pupil małżeństwa, który siedzi na podłodze w łazience i wygląda na zupełnie zaskoczonego tym, co właśnie wydarzyło się na jego oczach.


Reddit.com dibhunter 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kot z najpiękniejszymi oczami na świecie. Dosłownie nie da się od niego oderwać wzroku
  2. Apel policji do właścicieli psów. Każdy powinien go przeczytać
  3. Mało kto wie, do czego naprawę służy kieszonka w damskich figach. Jej przeznaczenie wielu wprawia w osłupienie
  4. Do 4-latki w sklepie podszedł nieznajomy. Sięgnął do kieszeni i ludziom wokół zachciało się płakać, mama wszystko nagrała
  5. Zenek Martyniuk nagle zmienił tekst "Przez twe oczy...". Powód zwala z nóg
  6. Dziecko wyciągnęło rączkę do owczarka. Rodzice wszystko nagrali

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News