Żona zaczęła oglądać zdjęcia męża, po jego niespodziewanej śmierci. Była oszołomiona tym, co zobaczyła

Żona zaczęła oglądać zdjęcia męża, po jego niespodziewanej śmierci. Była oszołomiona tym, co zobaczyła Źródło: Fot. Pixabay.com

Mąż nie mógł się doczekać, gdy na świecie pojawi się jego drugie dziecko. Wraz z żoną miał wszystko dokładnie zaplanowane, jednak jednego nie byli w stanie przewidzieć. Mężczyzna niespodziewanie zmarł, a podczas oglądania zdjęć doszło do czegoś niewiarygodnego.

Mąż Nicole był dla niej jedną z najważniejszych w życiu osób. Miłość, jaka ich połączyła, była wyjątkowa i wiele wskazywało na to, że nic nie jest w stanie ich rozdzielić. Tworzyli szczęśliwy związek, czego dopełnieniem był ich synek oraz drugie dziecko, które już niebawem miało pojawić się na świecie. Nie mogli jednak przewidzieć, że chwilę wcześniej dojdzie do ogromnej tragedii i jedyna siła, która mogła ich rozdzielić, zrobi to szybciej, niż się spodziewali. 

Tworzyli szczęśliwy związek. Mąż niespodziewanie zmarł 

Nicole Bennett i Deonta byli nie tylko małżeństwem, ale również rodzicami 4-letniego już syna. Za kilka miesięcy na świecie miał pojawić się ich kolejny potomek, czego nie mogli się już doczekać. Ich życie było istną sielanką, a chcąc mieć wspaniałą pamiątkę, para zaplanowała wspólną sesję. 

Zdjęcia miały odbyć się już za 4 miesiące, czyli chwilę po narodzinach maleństwa. Niespodziewanie, dwa miesiące przed rozwiązaniem, Deonta zmarł. Kobieta była załamana i nie potrafiła pogodzić się z nagłą stratą ukochanego, który tak niecierpliwie wyczekiwał przyjścia na świat drugiego dziecka. Mężczyźnie nie udało się nacieszyć rodziną, jednak Nicole postanowiła zrobić coś, czym w zdumiewający sposób upamiętni męża. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Była oszołomiona, gdy zobaczyła zdjęcia męża 

Ponieważ sesja zdjęciowa była już zaplanowana, Nicole postanowiła z niej nie rezygnować, jednak nieco zmienić koncepcje. Do zdjęć zapozowała wraz z 4-letnim synem, jednak efekt końcowy przedstawiał zupełnie coś innego niż to, co rzeczywiście znajdowało się przed obiektywem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać

2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

Po wykonanych w parku sesji, fotograf Sidney Conley, nim wywołał zdjęcia, nałożył na nie cyfrowo wizerunek Deonta, przez co wyglądało to zupełnie tak, jakby był tego dnia ze swoimi bliskimi. Efekt końcowy przerósł najśmielsze oczekiwania Nicole, która przyglądając się na zdjęcia, nie potrafiła powstrzymać łez wzruszenia. Fotograf sprawił jej najpiękniejszy prezent, dzięki któremu miała siłę, by uporać się z ogromną stratą ukochanego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dwa lata okradał szefa. NIE UWIERZYSZ ile wyniósł z pracy
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
  4. Rydzyk będzie kształcił pielęgniarki. Zajmą się cielesnością
  5. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler

Źródło: webniusy  

Następny artykuł