Max Kolonko wpadł w furię. "Upewnię się, że Donald Trump dowie się o tej manipulacji TVN" (VIDEO)

Max Kolonko wpadł w furię. "Upewnię się, że Donald Trump dowie się o tej manipulacji TVN" (VIDEO) Źródło: fot. youtube

Mariusz Max Kolonko wściekł się na TVN po publikacji ich materiału o Donaldzie Trumpie. Dziennikarz obiecuje, że zrobi wszystko, aby prezydent elekt dowiedział się o manipulacji działającej w Polsce, amerykańskiej stacji.

Do ostrego konfliktu na linii CNN-Trump doprowadził materiał stacji dotyczący rzekomego raportu rosyjskich służb wywiadowczych. Według CNN, członkowie wywiadu USA donieśli Trumpowi, że Rosjanie przygotowują raport składający się kompromitujących go informacji. Z medialnych, niezweryfikowanych doniesień wynika, że kiedy Trump przebywał w Moskwie, to zatrudnił prostytutki, aby… oddały mocz na łózko, na którym wcześniej spali Michelle i Barack Obama. Między innymi ta informacja miała znaleźć się w rosyjskim raporcie na jego temat. Sam Trump twierdzi jednak, że do sytuacji z prostytutkami nigdy nie doszło, a rosyjski raport nie istnieje. Wszystko zaś miało być prowokacją internauty. Informację o rzekomym fetyszu Trumpa podało także TVN. Max Kolonko jest oburzony m. in sposobem, w jaki zapowiedziano materiał.

- Czy Rosja ma haki na Trumpa? Czy rosyjskie służby nagrały jego harce z prostytutkami w hotelu w Moskwie? Czy może być tym szantażowany? - mówiła Justyna Pochanke.
Przebywającemu w USA dziennikarzowi bardzo nie podoba się takie postawienie sprawy.
- Czy wyście już powariowali zupełnie? Kto wam te informacje podaje? Z  waszego materiału wynika, że Donald Trump miał "harce z prostytutkami" i pytanie jest tylko o to, czy służby go nagrały, hmm? Tak z tego wynika. To, że operujecie równoważnikami zdań i na końcu stawiacie znak zapytania to nie znaczy jeszcze, że podajecie coś w wątpliwość. To jest po prostu czysta bujda na resorach, kłamstwo, przekłamanie na całą Polskę szkalujące prezydenta elekta Stanów Zjednoczonych! - mówił.
- A jeżeli macie problem ze zrozumieniem na czym polega wasz przekręt i przewał i szambo dziennikarskie które uprawiacie, to może powiem w ten sposób: Co by pani powiedziała, Pani Pieczyńska-Pochanke, gdyby na całą Polskę w "Wiadomościach" powiedziano by:  "Czy rosyjskie służby nagrały pana Pieczyńskiego i jego harce z prostytutkami w hotelu w Warszawie? Czy może być za to szantażowana stacja TVN? - dodaje Kolonko.
- Upewnię się, zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby prezydent elekt Stanów Zjednoczonych Donald Trump, jak i jego sekretarz prasowy dowiedzieli się o tym co robicie. [...] Jak wprowadzacie polskie społeczeństwo w błąd. - obiecał Kolonko.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News