Matka ministra Ziobry zawiedziona: Mam żal do Zbyszka

Matka ministra Ziobry zawiedziona: Mam żal do Zbyszka Źródło: fot. wikimedia / P. Tracz/ KPRM

Matka ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry udzieliła wywiadu, w którym ujawniła, że ma żal do swojego syna. Chodzi o śmierć jej męża a ojca szefa resortu sprawiedliwości.

Jak przekonuje w rozmowie Krystyna Ziobro-Kornicka, gdy wiadomo już było, że jej syn po raz kolejny zostanie ministrem sprawiedliwości, ostrzegała go że przeszkodzi to w wyjaśnieniu okoliczności śmierci jego ojca.

 - Kiedy było wiadomo, że mój starszy syn zostanie ministrem po raz drugi, mówiłam mu, że to na pewno będzie przeszkadzać w wyjaśnieniu tej sprawy - powiedziała w rozmowie z mediami matka ministra sprawiedliwości.

Matka Ziobry ma do niego żal m.in. za niewykorzystanie wszystkich możliwości i pozostawienie jej samej.

 - Mam żal do Zbyszka, że wtedy kiedy miał możliwość nakazania przeniesienia sprawy do innej prokuratury, to tego nie zrobił. Nie chciał się w tę sprawę angażować. Sama jeździłam na wszystkie przesłuchania - żali się w wywiadzie opublikowanym na dziennik.pl Ziobro-Kornicka.

Ojciec ministra sprawiedliwości, Jerzy Ziobro, zmarł w 2006 roku. Według jego rodziny stało się to z winy lekarzy, którzy - jak przekonują - nieprawidłowo przeprowadzili nielegalny eksperyment medyczny (wszczepiając stenty mające udrożniać tętnice).

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News