Matka Madzi z Sosnowca wraca. Polsat zrobi z niej gwiazdę telewizji

Matka Madzi z Sosnowca wraca. Polsat zrobi z niej gwiazdę telewizji Źródło: screen YouTube / @Baj-Kał

Tą sprawą żyła cała Polska! Matka Madzi z Sosnowca, która odsiaduje 25-letni wyrok za brutalne zamordowanie córeczki, powraca. Polsat ma zamiar zrobić z niej gwiazdę swojego nowego programu. 

Historia małej Madzi z Sosnowca była zdecydowanie jedną z najgłośniejszych kryminalnych spraw minionych lat. Teraz po sześciu latach od śmierci dziewczynki, jej matka i zabójczyni Katarzyna W. powróci na antenę Polsatu.

Katarzyna Waśniewska zamordowała swoją córkę w styczniu 2012 roku

24 stycznia 2012 roku Katarzyna Waśniewska zawiadomiła policję, że jej 6-miesięczna córka Madzia zaginęła. Wówczas nikt nie spodziewał się, że prawda okaże się tak brutalna, a kobieta jest bardzo dobrą aktorką, która przed kamerami znakomicie odgrywała rozpacz. Śledztwo i poszukiwania małej Madzi trwały przez wiele miesięcy. W sprawę zaangażował się nawet prywatny detektyw Krzysztof Rutkowski, którego też udało się oszukać wyrodnej matce. W końcu prawda ujrzała światło dzienne. Okazało się, że Katarzyna W. upozorowała porwanie i bez najmniejszych skrupułów udusiła swoją półroczną córeczkę. Ciało małej Madzi zakopała w ziemi.

Matka Madzi w nowym programie Polsatu

Teraz sprawa małej Madzi z Sosnowca ponownie powróci za sprawą nowego programu "Polskie zabójczynie", który będzie emitowany na antenie Crime+Investigation Polsat. Nowy projekt Polsatu będzie opowiadał o wszystkich najstraszliwszych zbrodniach, które w ostatnich latach zdominowały nagłówki polskich mediów. Polsat mocno postanowił rozpocząć swoją nową produkcję, bo gwiazdą pierwszego odcinka będzie nie kto inny, jak matka małej Madzi, Katarzyna Waśniewska. Odcinek o największej zbrodni minionych lat zobaczymy już w tę środę, 28 marca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. To może być koniec Prokopa w Dzień Dobry TVN. Popularniejszy następca już na żywo
  2. Takiej afery w Polsce jeszcze nie było! Eksperymentowali na bezdomnych
  3. Obrzydliwe! Wielka wojna w showbiznesie, kłócą się nad GROBEM Ani Przybylskiej
Następny artykuł