mateusz morawiecki
fot.youtube.com/sejmrp
Mateusz Wysokiński - 13 Grudnia 2018

Nocne wpisy Morawieckiego obiegły sieć. Polacy nie mieli dla niego litości

Mateusz Morawiecki znalazł się w świetle nieprzychylnych komentarzy z powodu swojego zachowania. Premier, który wczoraj ogłosił głosowanie nad wotum zaufania dotyczącym swojego rządu, postanowił wieczorem podziękować posłom za uznanie jego rządów. Internauci nie byli zadowoleni z zachowania premiera i dali temu wyraz.

Mateusz Morawiecki znalazł się ostatnimi czasy w ogniu krytyki z powodu swojego zachowania. Niesłynne taśmy, na których Prezes Rady Ministrów oczerniał Polaków, a także afera KNF przekładają się na słabnące poparcie rządów Prawa i Sprawiedliwości. Premier, aby trochę podratować swój wizerunek w Sejmie, postanowił zwołać wczoraj (tj. 12 grudnia) głosowanie nad wotum nieufności dla swoich rządów. Głosowanie oczywiście zwyciężył dzięki poparciu wszystkich posłów PiS, którzy w Sejmie stanowią większość. Pomimo tego, że samo głosowanie zostało odebrane za groteskowe, to Mateusz Morawiecki postanowił jeszcze za nie podziękować za pomocą swoich social mediów. Internauci bardzo negatywnie zareagowali na postawę mężczyzny i postanowili dać temu wyraz w komentarzach.

Mateusz Morawiecki dziękuje za uznanie rządu

Pomimo tego, że samo głosowanie w założeniu miało podbudować wizerunek Prawa i Sprawiedliwości i było w praktyce zupełnie niepotrzebne, to Mateusz Morawiecki wziął je jako sukces. W swojej wieczornej wypowiedzi na platformie społecznościowej Twitter postanowił podziękować posłom za uznanie misji tworzonego przez niego rządu. - Serdecznie dziękuję za zaufanie nie tylko dla mnie, ale przede wszystkim dla całej Rady Ministrów, całej naszej biało-czerwonej drużyny. Cieszę się, że posłowie docenili wszystko to, co udało się nam, jako Prawu i Sprawiedliwości, zrobić dotychczas dla Polski i Polaków. - napisał premier.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
PapieżFranciszek powalił tym wszystkich na kolana! Najpiękniejsze gesty papieżaCzytaj dalej

Opozycja i internauci punktują wypowiedź

Od razu po publikacji tych słów, Mateusz Morawiecki musiał się zmierzyć z dużym odzewem ze strony posłów opozycji, jak też przeciwników rządów Prawa i Sprawiedliwości. Zabawnych ripost nie brakowało, chociażby ze strony mecenasa Romana Giertycha. - W związku z nową modą postanowiłem wystąpić o votum zaufania wśród pracowników mojej kancelarii. W jawnym głosowaniu uzyskałem 100%! Uff. Znów się udało!- napisał były poseł LPR na swoim Twitterze W o wiele bardziej agresywne tony uderzyła, chociażby Kamila Gasiuk-Pihowicz, która otwarcie skrytykowała takie zachowanie - Morawiecki mówił o kraju mlekiem i miodem płynącym. Z radości rolnicy spontanicznie zablokowali autostradę A2, prawie cała Policja w listopadzie poszła na chorobowe, a nauczyciele protestują 'ku chwale' premiera" - kpiła parlamentarzystka na swoim Twitterze.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Donald Tusk nie mówił tego o swojej rodzinie. Cała prawda wyszła na jaw!
  2. Jarosław Kaczyński strasznie cierpi. W żałobie zdobył się na piękny gest
  3. Hipokryzja w czystym wydaniu! Krystyna Pawłowicz atakuje posłów jedzących w Sejmie
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
Donald TuskDonald Tusk nie mówił tego o swojej rodzinie. Cała prawda wyszła na jaw!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News