Morawiecki powołał się na 13-latkę z Voice of Kids. "Wygramy jak ona"

Morawiecki powołał się na 13-latkę z Voice of Kids. "Wygramy jak ona" Źródło: youtube.com/pis

Mateusz Morawiecki zaskoczył wszystkich obecnych na konwencji Prawa i Sprawiedliwości. Premier polskiego rządu w trakcie swojego przemówienia odniósł się do postaci jednej z uczestniczek show TVP - The Voice Kids. Czy partia rządząca rzeczywiście wygra tak, jak dziewczynka biorąca udział w programie?

Mateusz Morawiecki znowu zadziwił wyborców. Mimo że przemowy premiera polskiego rządu często są komentowane przez media i wywołują wielkie echo wśród obserwatorów opinii publicznej, to takich słów prezes Rady Ministrów nie wypowiedział jeszcze nigdy. W trakcie trwającej konwencji Prawa i Sprawiedliwości, polityk postanowił porównać swoją partię do postaci Ani Dąbrowskiej, która zwyciężyła w muzycznym show TVP.

Mateusz Morawiecki porównuje PiS do zwyciężczyni The Voice Kids

Z racji tego, że Ania Dąbrowska pochodzi z Podkarpacia, a konwencja Prawa i Sprawiedliwości miała miejsce w Jasionce, premier polskiego rządu nie mógł się powstrzymać przed nawiązaniami do mieszkanki regionu, porównując elektorat z Rzeszowszczyzny i swoją partię do postaci 13-letniej piosenkarki.

- Wczoraj miałem przyjemność rozmawiać z pewną młodą, przesympatyczną osobą z Podkarpacia. To Ania Dąbrowska z Wesołej koło Dynowa. Znacie? Po twarzach widzę, że nie tylko znacie, ale bardzo lubicie, może nawet uwielbiacie, jak cała Polska zachowała się w niej ostatnio, kiedy wygrała ten konkurs „The Voice Kids”. Bardzo pięknie, swoją pracą, wytrwałością, siłą woli – od tych słów zaczął przemówienie na konwencji PiS.

Czy PiS wygra tak, jak Ania Dąbrowska?

Morawiecki, widząc, że jego przemówienie spotkało się z emocjonalnym przyjęciem, postanowił kontynuować je i nie zaprzestawać swoich porównań do piosenkarki. W obecności tłumnie zgromadzonych odpowiedział, czemu właściwie PiS zaczyna swoją kampanię wyborczą na Podkarpaciu.

– Myślę, że odpowiedź jest jasna. Bo właśnie na Podkarpaciu pokazujecie zawsze, jak pięknie potraficie wygrywać. Wygrywać walkę o lepszą Polskę. I tak jak Ania Dąbrowska i tato, z którym rozmawiałem, pokazali jak wygrać "The Voice Kids”, tak my chcemy wygrać głosy Polaków, głosy Polski, "The voice of Poland” i wygramy – wyjaśnił.

Na sam koniec swojej przemowy, polityk zaczął parafrazować słowa piosenki młodej gwiazdy muzyki.

– Dalej, dalej w dal Polsko, ku nowym osiągnięciom, nowym aspiracjom. Dalej, dalej w dal, ku nowym zwycięstwom, które zapewnią lepsze życie dla wszystkich - podśpiewywał szef Rady Ministrów.

  1. Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę? Piękna modelka jest od niego o 30 lat młodsza?!
  2. Legenda TVP zwala z nóg! Krystyna Loska ma 82 lata i wygląda zjawiskowo!
  3. Ratownikowi nagle puściły nerwy. "Jak matka ci du*ę podcierała, to było dobrze?!"
  4. Katolicy błagają ojca Rydzyka o pilną pomoc. Twierdzą, że Polska zostanie poddana kultowi szatana
  5. 3-letnia Amelka nie została porwana? Policja podała zaskakujące informacje

źródło: Na Temat

Następny artykuł