Morawiecki PRZYŁAPANY! Tego mu nie wybaczą

Morawiecki PRZYŁAPANY! Tego mu nie wybaczą

Mateusz Morawiecki pełni obecnie funkcję polskiego premiera. Polityk zastąpił na tym stanowisku Beatę Szydło, która zajmuje się sprawami socjalnymi w rządzie z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Co ciekawe, wpływowy działacz został właśnie przyłapany przez fotoreporterów w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach. Jak zareagowali obywatele?

Morawiecki został prezesem Rady Ministrów 11 grudnia 2017 roku po poważnych przetasowaniach w gremium. Polityk nie wywołuje wcale mniejszych kontrowersji niż jego poprzedniczka, Beata Szydło, co ponownie udowodnił.

Czym jest Red is Bad?

1 sierpnia 2018, w 74. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego premier wybrał się bowiem do stołecznego sklepu marki Red is Bad. Przypomnijmy, że firma zajmuje się produkcją ubrań oraz akcesoriów, na zakup których decydują się przede wszystkim klienci związani ze skrajnie prawicowymi ruchami. Morawiecki został oprowadzony po butiku przez samego właściciela marki, Paweł Szopa. Na zdjęciach wykonanych tego dnia możemy zauważyć, że premierowi wyraźnie spodobały się produkty, które mu zaprezentowano.

Mateusz Morawiecki prywatnie

Wizyta polityka w sklepie Red is Bad wywołała jednak wśród obywateli mieszane emocje. Wielu internautów było naprawdę wściekłych, gdyż na koszulkach oraz akcesoriach wypuszczanych na rynek przez markę możemy znaleźć antyunijne nadruki oraz hasła takie jak "Śmierć Wrogom Ojczyzny". Przypomnijmy jednak, że na zakup ubrań marki decydowało się już wielu polityków związanych z Prawem i Sprawiedliwością. Znaleźli się wśród nich między innymi prezydent Andrzej Duda oraz jego żona, Agata Duda.

ZOBACZ TAKŻE: Duda na wojennej ścieżce z Brukselą. „To nasz koniec w Unii Europejskiej”

ZOBACZ TAKŻE: Hołdys jest INWIGILOWANY przez PiS?! Czuje się śledzony

ZOBACZ TAKŻE: Monika Jaruzelska szokująco o rządzie PiS. Trudno uwierzyć, że naprawdę to powiedziała

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcie wstydu. Od 40 lat skazujemy psy na gehennę i straszną śmierć

Mateusz Morawiecki Fot. Flickr/Kancelaria Premiera Mateusz Morawiecki Fot. Flickr/Kancelaria Premiera Mateusz Morawiecki Fot. YouTube/Gazeta Trybunalska
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News