Morawiecki przemawiał w Parlamencie Europejskim. Nagle: "SPI***ALAJ!"

Morawiecki przemawiał w Parlamencie Europejskim. Nagle: "SPI***ALAJ!"

Premier Mateusz Morawiecki swoim wystąpieniem w Parlamencie Europejskim wywołał ogromne zamieszanie. Według wielu premier skompromitował zarówno siebie, jak i Polskę. Teraz w związku z tym została złożona skarga do przewodniczącego parlamentu.

Mateusz Morawiecki kilka dni temu przemawiał w Parlamencie Europejskim. Polskie media niemalże jedno głośnie okrzyknęły to ogromną katastrofą i kompromitacją. Teraz na jaw wyszły zdjęcia prezentujące wulgarne i karygodne zachowania, które miały miejsce podczas wystąpienia premiera naszego kraju. Internauci nie mogą uwierzyć, że coś takiego mogło mieć miejsce w Parlamencie Europejskim. Europoseł Boni pokazał Morawieckiemu środkowy palec - gest na całym świecie oznaczający jedno: wyjątkowo wulgarne "spi***alaj".

Mateusz Morawiecki znieważony w Parlamencie Europejskim

Europoseł PiS Ryszard Legutko złożył skargę do szefa Parlamentu Europejskiego Antonio Tajaniego ws. "niegodnych i wulgarnych gestów". Dopuścić ich się mieli ludzie zaproszeni przez europosła Michała Boniego z PO. Legutko zamieścił zdjęcia, na których widzimy, o jakie zachowanie dokładnie chodzi. Na fotografii pokazany jest mężczyzna, który ma wyciągnięty środkowy palec w stronę Mateusza Morawieckiego podczas jego wystąpienia. Internauci są oburzeni tym, co miało miejsce w parlamencie wskazując, że takie osoby jak przedstawiony na zdjęciu mężczyzna powinni zostać pozbawieni możliwości wejścia do tak poważnej instytucji. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rydzyk ma poważną konkurencję! Duchowny dostał MAYBACHA na urodziny
  2. Marta Kaczyńska wciąż nie może się podnieść. Skatowała ją przeszłość
  3. Porzucone i przerażone. Historia tych dwóch kulek jest niewiarygodna
źródło: msn.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News