"My nie mamy mediów". Absurdalna deklaracja Morawieckiego

"My nie mamy mediów". Absurdalna deklaracja Morawieckiego Źródło: screen youtube.com/Telewizja Republika

Mateusz Morawiecki podczas jednego ze swoich wystąpień przekazał wyborcom absurdalną wręcz deklarację, w którą bardzo ciężko uwierzyć. Czyżby była to kolejna kompromitacja ze strony premiera?

Mateusz Morawiecki niestety nie unika wpadek, które znacząco wpływają na jego odbiór przez Polaków. Jego ostatnie wystąpienie bez wątpienia nie poprawi tej sytuacji, ponieważ deklaracja, jaką złożył przed swoimi wyborcami, zwyczajnie nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Według wielu internautów Morawiecki po raz kolejny pokazał swój brak kompetencji oraz bezczelność.

Mateusz Morawiecki o polskich mediach

Nie da się ukryć, że media w dzisiejszych czasach mają potężną moc. Zwłaszcza teraz, kiedy już niebawem czekać nas będą wyboru do Parlamentu Europejskiego, w październiku wybierzemy, kto zasiądzie w ławach polskiego Sejmu. Nie dziwi więc też fakt, że politycy aktualnego obozu władzy starają się, jak mogą, aby odnieść kolejny spektakularny sukces podczas wyborów. Niestety zdaje się, że Mateusz Morawiecki nie do końca wie, jak się do tego zabrać.

Sytuacja w PiS w ostatnich miesiącach jest bardzo napięta, a to za sprawą licznych afer, których byliśmy świadkami. Dodatkowo obietnice wyborcze partii również wzbudzają całą masę kontrowersji. Jednak partia ma bardzo potężne narzędzie, dzięki któremu może informować Polaków o wszystkich swoich sukcesach, a jest nim TVP.

Raczej nikt nie ma wątpliwości, że telewizja państwowa na wszelkie możliwe sposoby stara się wspomagać obecny rząd i dyskredytować parlamentarną opozycję. Wystarczy, chociażby zobaczyć kilka wydań wiadomości, aby się o tym przekonać. Jednak Mateusz Morawiecki podczas swojego wystąpienia zaznaczył, że jego partia nie ma żadnego wsparcia w polskich mediach w przeciwieństwie do ich przeciwników.

 - My nie mamy mediów. Potężne media stoją za naszymi przeciwnikami politycznymi. Potężny biznes stoi za naszymi przeciwnikami, konkurentami politycznymi - stwierdził Morawiecki.

W wielu komentarzach internautów można znaleźć liczne zażalenia odnośnie do słów premiera Morawieckiego, a wiele osób wręcz zarzuca mu kłamstwo. Nie da się ukryć, że nie było najlepsze posunięcie z jego strony.

 - Premier Morawiecki: Kurski? Rydzyk? nie znam tych ludzi i nigdy ich nie spotkałem... - pisze jeden z internatów.

 - Jak kłamie, że mu nawet brewka nie tyknie, że on wstydu nie ma tak łgać - czytamy.

źródło: Wprost

Następny artykuł