Mateusz Morawiecki - pilna decyzja
Jakub Kaminski/East News
Aneta Wasilewska - 21 Sierpnia 2020

Premier Morawiecki jest wstrząśnięty. Nie miał wyboru, pilna decyzja

Mateusz Morawiecki za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał, jakie są jego odczucia w sprawie zdarzenia, jakie miało miejsce wczoraj. Premier natychmiast podjął ważną decyzję.

Mateusz Morawiecki nie przeszedł obojętnie wobec tego, co zdarzyło się wczoraj. Dramatyczna sytuacja "wstrząsnęła" premierem. Dziś postanowił podjąć pilną decyzję, nie mogąc pogodzić się z tą tragedią.

.Tragiczne doniesienia polskiej policji. 11 ofiar śmiertelnych, 88 rannychCzytaj dalej

Mateusz Morawiecki jest wstrząśnięty wczorajszym wydarzeniem

Premier w mediach społecznościowych przypomniał o przykrej historii, która wydarzyła się wczoraj i wstrząsnęła Polakami. Przypomnijmy, w Sztutowie nad Bałtykiem ginął policjant. Młody mężczyzna pochodzący z Mińska Mazowieckiego przebywał nad morzem na wakacjach i podczas urlopu próbował uratować tonącą dziewczynkę.

- Wczoraj nad Bałtykiem, w Sztutowie, zginął młody policjant z Mińska Mazowieckiego. Ta historia mną wstrząsnęła, bo starszy sierżant Marcin Szpyruk był tam na wakacjach, odpoczywał od trudów służby, ale gdy zobaczył tonące dziecko, bez zastanowienia rzucił się na pomoc. Uratował życie bezbronnego dziecka, ale niestety stracił własne - przekazał za pośrednictwem Facebooka Mateusz Morawiecki.

Zdarzenie na tyle poruszyło premiera, że postanowił podjąć ważną decyzję. Mateusz Morawiecki w dalszej części postu zaznaczył, jak postanowił zachować się w obliczu tego dramatycznego zdarzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Seriale sprzed latPamiętacie „Matki, żony i kochanki”? Mało kto wie, ale losy gwiazd z serialu potoczyły się tragicznieCzytaj dalej

Mateusz Morawiecki podjął ważną decyzję

Co więcej, Mateusz Morawiecki nie tylko poruszony jest wydarzeniem, jakie miało wczoraj miejsce, ale także postanowił podjąć ważną decyzję. Rodzina zmarłego policjanta otrzyma rentę specjalną. Premier o swojej decyzji powiadomił wszystkich Polaków.

Dzisiaj grzeje:

1. Media właśnie poinformowały. Nie żyje gwiazda, nagła śmierć we śnie

2. Lech Wałęsa wieszczy katastrofę i apeluje. "Jeśli nie posłuchacie starego Wałęsy, to poginiecie wszyscy"

3. W niedzielę o 5:00 rozpocznie się wielka ewakuacja w Polsce. Ogromne niebezpieczeństwo

- Przyznałem Jego rodzinie rentę specjalną. Módlmy się za duszę tego wspaniałego, dzielnego policjanta - ogłosił oficjalnie Mateusz Morawiecki za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Trwa walka o życie. Na miejscu działa policja i służby ratunkowe. Dramat w Polsce
  2. Byli razem 24 lata. Teraz była żona Kurskiego ujawnia wszystko, dramat za zamkniętymi drzwiami
  3. Sylwia Bomba poszła na wesele. Wiemy, ile włożyła do koperty, para młoda nie mogła uwierzyć
  4. Opłaty za śmieci znowu w górę. Portfele mocno ucierpią
  5. Jacek Kurski wyrzucił syna z domu za to, że stanął po stronie matki? Nikt nie wie o sprawie wymeldowania, zaskakujące

Choroba niszczy życie gwiazdChoruje na niego Halinka z Kiepskich i Liza Minelli, może doprowadzić do śmierci. Takich jak one jest więcejCzytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News