Mateusz Morawiecki przekazała wiadomość
pikio.pl
Weronika Wasiak - 8 Listopada 2020

Mateusz Morawiecki nagle przekazał wiadomość dla wszystkich Polaków. Konieczna jest pełna mobilizacja

Mateusz Morawiecki zwrócił się do Polaków z ważną wiadomością. Teraz priorytetem jest już tylko mobilizacja.

Mateusz Morawiecki w ciągu ostatnich kilku tygodni stale informował o nowych obostrzeniach. Mowa m.in. o zamknięciu lokali gastronomicznych, szkół, kin, teatrów, muzeów, galerii handlowych czy hoteli (te mogą świadczyć swoje usługi wyłącznie dla osób będących w podróży służbowej).

Na miejscu ratownicy, strażacy i wozy bojowe, służby szukają ludzi. Katastrofa w dużym polskim mieścieNa miejscu ratownicy, strażacy i wozy bojowe, służby szukają ludzi. Katastrofa w dużym polskim mieścieCzytaj dalej

Zaostrzone restrykcje objęły również sklepy spożywcze i apteki oraz kościoły. Teraz premier zwrócił się z kolejną ważną informacją, nie ma czasu do stracenia.

Mateusz Morawiecki przekazał najważniejszą wiadomość

Na oficjalnym Facebooku premiera pojawił się w niedzielne popołudnie krótki film zachęcający do wspólnej walki z epidemii koronawirusem. Jednocześnie Mateusz Morawiecki opublikował do niego obszerny wpis, w którym poinformował o wsparciu, jakie w ostatnich dniach otrzymała od rządu służba zdrowia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- W ostatnich dniach przedstawiliśmy szereg działań, które poszerzają możliwości służby zdrowia w walce z koronawirusem. Mamy tysiące dodatkowych łóżek, respiratorów i kardiomonitorów - podkreślił premier.

Morawiecki wprost zwrócił się jednak do obywateli o pomoc, bo, jak przyznał, chociaż szpitale otrzymały dodatkowe łóżka i sprzęt, wciąż brakuje rąk do pracy. Premier zaznaczył, że pomoc może okazać każdy, dlatego wspólna mobilizacja w tym trudnym czasie jest najważniejsza.

- Ale walka wciąż trwa i w ogromnym stopniu zależy od współpracy nas wszystkich. Koronawirus tu jest i zbiera swoje ponure żniwo na całym świecie. Dlatego musimy działać wspólnie. Musimy być drużyną - pisze Mateusz Morawiecki.

Z końcem wpisu premier postanowił podziękować tym, którzy już zaangażowali się w walkę z epidemią.

- Dziękuję Polkom i Polakom, którzy już włączyli się w szukanie rozwiązań związanych z pokonaniem epidemii i pomoc innym. Zapraszam każdego kto chce i może pomóc. Pokonanie wirusa to nasza wspólna sprawa - czytamy.

Dzisiaj grzeje:

1. Podczas pogrzebu usłyszeli płacz i dziwne dźwięki z trumny. Kiedy otworzyli wieko, zamarli, natychmiast podjęli decyzję

2. Wstrząsające sceny w ”Rolnik szuka żony”. Dawid załamał się i wpadł w rozpacz, nikt nie był w stanie mu pomóc

3. Wspaniałe wieści dla emerytów. Dostaną dodatkowe pieniądze, wiemy kiedy

Przypominamy również, że w niedzielę 8 listopada, Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 24 785 nowych potwierdzonych przypadkach zarażenia koronawirusem i 236 ofiarach śmiertelnych, a 59 z nich nie miało chorób współistniejących. Najwięcej nowych zakażeń odnotowano w województwie śląskim(4245) i małopolskim (2806).

Obrazy Pikio

facebook.com Mateusz Morawiecki

Najlepsze newsy dnia:

  1. 2-letnia dziewczynka chciała zbadać bulteriera. Reakcja psa na widok strzykawki wprawia w osłupienie
  2. Marcin Najman ocenił urodę liderki Strajku Kobiet. Skandaliczna wypowiedź, wielka kompromitacja boksera (WIDEO)
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. W kraterze na księżycu Saturna znaleziono coś bardzo dziwnego. Niezwykłe odkrycie zadziwiło świat
  7. Pani Aleksandra mieszkała z dzieckiem w barakowozie. Nie mogła uwierzyć w gest, na jaki zdecydowali się jej sąsiedzi
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News