Zdruzgotana rodzina ma bardzo ważny apel. Nie żyje Mateusz

Zdruzgotana rodzina ma bardzo ważny apel. Nie żyje Mateusz Źródło: Picryl - CC0 Public Domain

Mateusz nie żyje, w związku z czym jego rodzina postanowiła przekazać Polakom bardzo ważny apel. Najbliżsi mężczyzny stwierdzili, że muszą przekazać mieszkańcom naszego kraju bardzo ważne słowa. Sytuacja jest dramatyczna.

Mateusz poniósł przykrą śmierć podczas pobytu na emigracji, w związku z czym jego rodzina postanowiła wystosować specjalny apel do Polaków. Kolejne osoby przesyłają bliskim zmarłego swoje kondolencje, dodając, że postarają się wesprzeć ich w trudnej sytuacji. Okazuje się, że jest ona wyjątkowo dramatyczna, dlatego liczy się pomoc każdego z nas.

Mężczyzna zmarł kilka dni temu, a jego rodzina oraz bliscy znaleźli się w sytuacji, której każdy chciałby uniknąć. Dowiedzieliśmy się, że sprowadzenie jego ciała do kraju i zorganizowanie pogrzebu może być niemożliwe. Wszystko przez brak pieniędzy na zorganizowanie tak kosztownego przedsięwzięcia. Rodzina Mateusza postanowiła, że zwróci się o pomoc do Polaków, którzy często udowadniali, że potrafią pomagać w potrzebie.

Mateusz zmarł w USA

27-letni Mateusz zmarł w Stanach Zjednoczonych 5 lipca. Rodzina zupełnie nie spodziewała się nagłego odejścia Polaka, który wyjechał za ocean, by realizować swoje marzenia i rozpocząć wielką karierę. Niestety wszystko zostało przerwane przez nagłą śmierć, wobec której rodzina była bezradna. Potrzebna jest pomoc Polaków, jak przekonują bliscy zmarłego, liczy się każda złotówka.

Problem pojawił się, gdy okazało się, że rodzina nie jest w stanie opłacić przelotu ciała do Polski i zorganizować mu pogrzebu na miejscu, a takie było życzenie najbliższych. Nie zamierzają oni z niego rezygnować, jednak będą do tego zmuszeni, jeżeli nie uda się zebrać wystarczających środków. Dlatego w internecie uruchomiono zbiórkę.

Mateusz poniósł przykrą śmierć

- Choć ciężko nam jest dziś zrozumieć dlaczego tak się stało, chcielibyśmy pożegnać się z nim w godny sposób, na jaki zasługuje. Pogrzeb zorganizowany będzie w Polsce, gdzie się wychował. Chcielibyśmy także zorganizować czuwanie w Chicago, gdzie przyjaciele mieliby możliwość pożegnania się z nim po raz ostatni - czytamy w informacji rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Niestety, koszta związane z pogrzebem i uroczystościami pożegnalnymi przekraczają nasze możliwości finansowe. Wobec czego prosimy Was o wsparcie finansowe. Każda donacja bardzo nam pomoże - dodają bliscy Mateusza.

Zbiórkę znaleźć można tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stan zdrowia Tomasza Golloba jest bardzo ciężki. „Ciało odmawia mi posłuszeństwa, ból czuję non-stop”
  2. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Nie żyje jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 20 lipca
  5. 15 niesamowitych rzeczy, które Twój pies wie o Tobie. Niektóre sprawią, że złapiesz się za głowę
  6. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze 

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News