Mroczna prawda o Michelu Moranie z MasterChef ujawniona. Gwiazdor przerywa milczenie

Mroczna prawda o Michelu Moranie z MasterChef ujawniona. Gwiazdor przerywa milczenie Źródło: youtube.com Uwaga! TVN

Gwiazdor programu MasterChef przerywa milczenie, jakiś czas temu w mediach ujawniono mroczną prawdę na temat Michela Morana. Mężczyzna nie mógł dłużej nie komentować sprawy, postanowił zdradzić wszystko na temat tego, co się wydarzyło.

Gwiazdor i jednocześnie juror w programie MasterChef nie chciał dłużej milczeć na temat tego, w jaki sposób trafił do aresztu. Jak się okazuje, kulisy sprawy są o wiele bardziej zawiłe, niż wydawało się od samego początku. Teraz mężczyzna w końcu przerwał milczenie i zdecydował się zdradzić wszystko na temat tego, co dokładnie się wydarzyło.

Michel Moran znany z programu MasterChef zdecydował się przerwać milczenie

Tuż po przeprowadzce do Polski była żona Michela Morana zaczęła bardzo utrudniać mu kontakty z synem, wtedy kucharz zdecydował się na drastyczny krok, przez który trafił później do więzienia. Mężczyzna przestał z dnia na dzień płacić alimenty, miał nadzieje, że taki krok pozwoli mu na ułatwienie spotkań z chłopcem. Niestety przyniosło mu to o wiele więcej problemów, niż sądził.

Kobieta nie chciała łatwo dać za wygraną, dlatego zgłosiła sprawę do sądu. Kucharz znany i promowany przez TVN trafił do aresztu wskutek Europejskiego Nakazu Aresztowania wysłanego za nim. 

- Żona poszła do sądu, poskarżyła się, że nie płacę alimentów, że nie wie, gdzie jestem, co było nieprawdą, bo doskonale wiedziała, gdzie mieszkam. Z czasem zapomniała o wszystkim, ale sąd nie zapomniał. Kiedy doszło do rozprawy, nie pojawiła się na niej. Zapadł jednak maksymalny wyrok – rok więzienia. Wszystko przez to, że ja także nie stawiałem się na rozprawy, bo o nich nie wiedziałem - tłumaczył gwiazdor na łamach Super Expressu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jak się okazało, sąd uwierzył byłej żonie mężczyzny na słowo, gdy ten nie pojawił się na przesłuchaniu (o którym nie wiedział), wysłano za nim Europejski Nakaz Aresztowania. Pobyt mógł się przeciągnąć nawet do roku, ostatecznie jednak mężczyźnie udało się wywalczyć deportacje do Francji po 2,5 miesiąca spędzonych w areszcie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
2. Widzowie TVN nie będą mogli się dzisiaj oderwać od telewizorów. Prawdziwy megahit, miliony będą oglądać
3. Wraz z synem pojechał umyć samochód. Nikt nie podejrzewał, że dojdzie do tragedii

- Dostałem dużo pomocy z każdej strony, wiele osób o mnie walczyło. Sędzia nie chciał zgodzić się na kaucję, chociaż wcześniej sam zaproponował kwotę 50 tysięcy złotych. Żona tyle przyniosła, a sąd to odrzucił. Każdy chciał nam pomóc, pracodawcy, przyjaciele, żona Halina poruszyła niebo i ziemię - tłumaczył Moran. Dwa lata później syn Michela Morana z poprzedniego związku sam wystąpił do sądu o to, by pozwolono mu na przeprowadzkę do Polski oraz zamieszkanie z ojcem i jego nową żoną.

Więcej o swoim życiu prywatnym kucharz opowiedział w rozmowie z dziennikarzami programu Uwaga! TVN. Odcinek z jego udziałem można zobaczyć na kanale o tej samej nazwie w serwisie Youtube.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski miał wizję, która budzi dreszcze. Widział ogromną katastrofę, dalej jest tylko gorzej
  2. Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka
  3. Gigantyczna konkurencja dla Lidla i Biedronki? Już zapadła decyzja, są konkrety
  4. Już oficjalne, minister Szumowski zdradził kiedy wróci jeden z uciążliwych nakazów. Prawdopodobieństwo jest realne
  5. Szykuje się ogromna pomoc dla nawet 650 tys. rodzin. Wiele z nich czekało całe życie na podobne wsparcie
  6. Katarzyna Dowbor jest załamana. Media właśnie podały wstrząsającą wiadomość
  7. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma ogromny problem, którego nie da się rozwiązać

Źródło: Life4Style

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News