Masterchef, gwiazda siedziała w więzieniu
kadr programu "Masterchef" TVN
Weronika Wasiak - 11 Października 2020

Gwiazda "MasterChefa" siedziała w więzieniu, wydano Europejski Nakaz Aresztowania. Nikt nie wiedział o jej przeszłości

Fani "MasterChef" aż zaniemówili, gdy dotarły do nich informacje o mrocznej przeszłości ulubionej gwiazdy. Nikt nie miał pojęcia, że przed laty ta siedziała w więzieniu. Wydano w tej sprawie Europejski Nakaz Aresztowania.

Program "MasterChef" od kilku dobrych lat cieszy się ogromnym uznaniem w oczach widzów TVN-u. Sympatycy zdążyli już doskonale poznać wszystkich jurorów, choć za każdym razem na pierwszy plan niewątpliwie wysuwa się postać Magdy Gessler. Ostatnio jednak to niej o niej zrobiło się głośno. Nikt nie przypuszczał, że kolorową prasę nagle obiegną tak zatrważające wieści.

Nauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceNauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceCzytaj dalej

Gwiazda show "MasterChef" była w więzieniu. Fani nie dowierzają

Widzowie pokochali go już od pierwszego odcinka, zgodnie okrzykując go jedną z sympatyczniejszych twarzy polskiego show-biznesu. Michel Moran szybko zgromadził wokół siebie potężną armię fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą jego losy po za kamerami TVN-u. On sam jednak niewiele mówi o życiu prywatnym, dlatego nawet najwięksi sympatycy nie mieli pojęcia, że przed laty ten trafił do aresztu! Więcej o mrocznej przeszłości opowiedział w rozmowie z Super Expressem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

- To był 2003 rok. Moje drogi z ówczesną żoną się rozeszły. Niestety, mimo wyroku sądowego na widzenia z synem, mój kontakt z dzieckiem został mocno ograniczony, bo przebywałem za granicą. To było dla mnie bardzo bolesne. Syn był najważniejszy - wspominał dla tabloidu.

Kontakt z latoroślą był dla niego najważniejszy, dlatego postanowił wszystko zaryzykować, by tylko móc cieszyć się ze wspólnych spotkań. Jak zdradził, przestał płacić alimenty, co szybko zaczęło przynosić owoce raczej nie takie, jakich oczekiwań. Moran trafił do aresztu na trzy miesiące.

- By wywrzeć presję i zmusić byłą żonę, aby umożliwiła mi kontakt z synem przestałem płacić alimenty. To była ostatnia deska ratunku. Byłem zdesperowany. [...] Żona poszła do sądu, poskarżyła się, że nie płacę alimentów, że nie wie, gdzie jestem, co było nieprawdą, bo doskonale wiedziała, gdzie mieszkam. Z czasem zapomniała o wszystkim, ale sąd nie zapomniał. Kiedy doszło do rozprawy, nie pojawiła się na niej. Zapadł jednak maksymalny wyrok - rok więzienia. Wszystko przez to, że ja także nie stawiałem się na rozprawy, bo o nich nie wiedziałem. Sąd, mając informację, że nieznane jest moje miejsce zamieszkania, wydał za mną Europejski Nakaz Aresztowania. Gdybym wiedział o tych sprawach, to na pewno bym się na nich stawiał. Miałem przecież dowody, że żona uniemożliwia mi kontakty z synem - dodał w rozmowie z Super Expressem.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna konferencja Morawieckiego. Zapadła decyzja, nie ma odwrotu, wielkie zmiany w całej Polsce

2. Z ostatniej chwili: pilny komunikat Episkopatu Polski. Chodzi o 1 listopada, wiadomo co nas czeka

3. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje

Zatrzymano go w trakcie przekraczania granicy niemiecko-polskiej. Michel starał się opuścić areszt za kaucją, ale sąd odrzucił jego wniosek. Wtedy największym wsparciem okazała się Halina, jego obecna żona. Niczym lwica walczyła o jego wolność. Po 2,5 miesiącach spędzonych w areszcie deportowano go do Francji, gdzie odbyła się rozprawa. Matki jego syna na niej zabrakło. Po łącznie 3 miesiącach Moran był już na wolności, a wtedy jego 12-letni wówczas pierworodny zadecydował, że chce mieszkać z ojcem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ogromny smutek i poczucie niesprawiedliwości. Nie żyje 12-letnia dziewczynka, miała wszy przez 3 lata
  2. Nie żyje legenda polskiego boksu. Przegrał z ciężką chorobą, fani pogrążeni w żałobie
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. Niebywała, oszałamiająca metamorfoza, wygląda o dekadę młodziej. Najnowsze zdjęcia pokazują wszystko. Była pierwsza dama zdradziła tajniki swojej diety

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News