Nasz sąsiad właśnie zablokował granicę z Polską. Masowe protesty na ulicach

Nasz sąsiad właśnie zablokował granicę z Polską. Masowe protesty na ulicach

Totalny kryzys, granica z Polską zablokowana. To co się tam dzieje zdumiewa. Ludzie masowo wyszli na ulice w ramach protestu.

Przekroczenie granicy z Polską graniczy z cudem. Protestujący ludzie zablokowali przejście i przepuszczają tylko jedno auto co 15 minut.

Masowe protesty na granicy, ludziom nie podoba się nowe prawoCo się dzieje?! Uzbrojone oddziały ruszyły na granicę z Niemcami, mają granatniki Przejście graniczne zablokowane. To pokłosie nowego prawa. Ludzie mają dość i wzięli sprawy w swoje ręce. Chodzi o nasze wschodnie granice, a konkretnie o obwód lwowski. To tam wylegli protestujący ludzie i zablokowali przejście. Protestuje strona ukraińska w związku z wprowadzeniem w tym kraju nowych przepisów celnych.

Władze Ukrainy uderzają w swoich obywateli

ZOBACZ TAKŻE: Kocioł na niemieckiej granicy! Co tam się dzieje? Wojsko wkracza do akcji Zgodnie z zapisami nowego prawa na Ukrainie opłacie celnej nie podlegają towary, których wartość nie przekracza 500 euro, waga 50kg, a osoba przewożąca ładunek, nie może przekraczać granicy z większą częstotliwością niż raz na 72 godziny. To wywołało ogromne protesty i wzburzenie Ukraińców. Mieszkańcy leżących niedaleko granicy z Polską miejscowości żyją głównie z handlu przygranicznego. Teraz władze tego kraju znacząco uprzykrzyli życie swoim obywatelom. W związku z powyższym trwa kryzys w obwodzie lwowskim, Szeginie-Medyce i Rawie Ruskiej-Hrebenne. Protestujący zapowiadają, że ich akcja potrwa cały dzień. Wszystko zaczęło się o godzinie 10 rano. Tłum zgromadził się na pasach dla pieszych i przepuszcza tylko jedno auto co 15 minut. Źródło: Onet.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu