Masakra w Sylwestra, wyławiają ludzi z wody. Wyciekł brutalny film ze środka klubu ( VIDEO +18)

Masakra w Sylwestra, wyławiają ludzi z wody. Wyciekł brutalny film ze środka klubu ( VIDEO +18)

2017 rok rozpoczyna się tragicznym zamachem. Z chaotycznych informacji podawanych przez światowe media jakie udało nam się uzyskać, wynika że w pierwszym zamachu w 2017 roku zginęło co najmniej 35 osób, drugie tyle zostało poważnie rannych. Mamy pierwsze nagrania z miejsca ataku.

Do pierwszego zamachu w 2017 roku doszło w Istambule, na jednej z sylwestrowych imprez.

Z informacji jakie do nas docierają wynika, że w ataku przeprowadzonym przez jedną z muzułmańskich organizacji terrorystycznych zginęło od 35 do 40 osób, drugie tyle zostało rannych.

Z relacji naocznych świadków wyłania się z kolei tragiczny obraz akcji ratunkowej. Część spośród około 500 obecnych na imprezie osób wskoczyło do wody w ucieczce przed terrorystami (według informacji udzielonych przez tureckie służby było ich dwóch) strzelającymi na oślep. Trwa akcja ratunkowa i wyławianie ludzi z lodowatej wody.

Poniżej prezentujemy najnowsze nagrania z miejsca ataku. Na jednym z nich widać, jak zamachowcy wchodzą do klubu. Ostrzegamy, że prezentowane materiały są przeznaczone dla osób pełnoletnich, ponieważ zawierają drastyczne sceny śmierci!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News