2017 rok rozpoczyna się tragicznym zamachem. Z chaotycznych informacji podawanych przez światowe media jakie udało nam się uzyskać, wynika że w pierwszym zamachu w 2017 roku zginęło co najmniej 35 osób, drugie tyle zostało poważnie rannych. Mamy pierwsze nagrania z miejsca ataku.

Do pierwszego zamachu w 2017 roku doszło w Istambule, na jednej z sylwestrowych imprez.

Z informacji jakie do nas docierają wynika, że w ataku przeprowadzonym przez jedną z muzułmańskich organizacji terrorystycznych zginęło od 35 do 40 osób, drugie tyle zostało rannych.

Z relacji naocznych świadków wyłania się z kolei tragiczny obraz akcji ratunkowej. Część spośród około 500 obecnych na imprezie osób wskoczyło do wody w ucieczce przed terrorystami (według informacji udzielonych przez tureckie służby było ich dwóch) strzelającymi na oślep. Trwa akcja ratunkowa i wyławianie ludzi z lodowatej wody.

Poniżej prezentujemy najnowsze nagrania z miejsca ataku. Na jednym z nich widać, jak zamachowcy wchodzą do klubu. Ostrzegamy, że prezentowane materiały są przeznaczone dla osób pełnoletnich, ponieważ zawierają drastyczne sceny śmierci!

...

Zobacz również