Jarosław S. pseudonim Masa został w środę aresztowany przez policję. Słynny świadek koronny, który publicznie nie ujawniał swojej twarzy, jest właśnie w rękach organów ścigania.

Zatrzymania Masy dokonał łódzki oddział Biura Spraw Wewnętrznych Policji. Jak się okazuje, służby miały mocne podstawy do tego, by aresztować Jarosława S. pseudonim Masa.

Co ciekawe, Masa nie jest jedynym, którego zatrzymała policja. Oprócz świadka koronnego, który pomógł rozpracować mafię pruszkowską, zatrzymano także kilka innych osób.

Masa aresztowany

Okazuje się, że powodem aresztowania były m.in. wyłudzenia kredytów i pożyczek na kwotę 668 tys. złotych. Co więcej, były gangster i inni aresztowani są także oskarżani o wręczanie łapówek urzędnikom i powoływanie się na kontakty w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Śledztwo w sprawie szemranych działań Masy wszczęto już w 2015 roku. Od trzech lat pracował nad nim Lubelski Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej.

Co ciekawe, poza Jarosławem S. pseudonim Masa zatrzymano także pięć innych osób. Wśród nich jest m.in. naczelnik Wydziału Wywiadu Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, a także urzędnik z Urzędu Celno-Skarbowego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polityk prawicy chce KARAĆ ŚMIERCIĄ za aborcję
  2. Całe Jaworzno w szoku. Obok nekrologów rozwiesił dziecięcą pornografię
  3. Komornicy zabierają emerytury, jeśli nie płaciłeś abonamentu! To się dzieje TERAZ

Czy Tomasz Komenda powinien otrzymać wysokie odszkodowanie?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Nie tylko Komenda: Największe porażki polskich sądów [ZDJĘCIA]


8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]


źródło: onet.pl