Wojciechowska WŚCIEKŁA na Rozenek! Wygadała jej tajemnicę

Wojciechowska WŚCIEKŁA na Rozenek! Wygadała jej tajemnicę Źródło: screen: YouTube

Martyna Wojciechowska ma powody do wściekłości. Małgorzata Rozenek, która wraz z ukochanym prowadzi program "Iron Majdan" zdradziła nieujawniony dotąd sekret podróżniczki. Chodzi o nią i jej związek z Kossakowskim.

Plotki o Martynie Wojciechowskiej i jej związku z Przemkiem Kossakowskim nie cichną. Początkowo plotki były tylko cichymi spekulacjami. Teraz, gdy do sieci trafiły zdjęcia całującej się pary, cały internet huczy. Sama Martyna Wojciechowska nie wypowiada się o związku publicznie, podobnie unika tego jej nowy partner. Małgorzata Rozenek, gwiazda "Iron Majdan" oraz "Projekt Lady", nie ma takich oporów. Zdradziła tajemnicę Martyny!

Martyna Wojciechowska w nowym programie! Zainspirowała się Rozenek?

Po "Azja Express" Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oficjalnie zostali parą. Wykorzystała to stacja TVN tworząc wspólne show dla pary. Jak się okazało, widownia zakochała się w programie i dwójce prowadzących. Teraz TVN postanowił wypróbować podobne działanie z... Kossakowskim i Wojciechowską! - Po programie 'Azja Express' okazało się, że ludzie chcą oglądać na ekranie zakochane pary, a nasz 'Iron Majdan' utwierdził TVN w tym przekonaniu. Cieszę się, że zapoczątkowaliśmy nowy trend. Martyna i Przemek są od lat w show-biznesie, mają mocno ugruntowaną pozycję na rynku telewizyjnym i podróżniczym. Ich wspólny program to będzie hit. Wiem, że przygotowania już trwają - zdradziła w rozmowie z Faktem" Małgorzata Rozenek. Podobno im nie zazdrości, bo jak dodaje "nie może mieć z Radosławem wszystkiego". Przypisuje sobie również zasługi ośmielenia Wojciechowskiej do stworzenia takiego programu. - Zobaczycie, że teraz takich programów z parami będzie więcej. To miłe, że ich ośmieliliśmy - stwierdziła. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Słynna dziennikarka wyrzucona z Polsatu! Ujawnia szokujące kulisy, "nie liczy się prawda"
  2. Lewandowska jest w drugiej ciąży?! W mediach zaszumiało
  3. Od tej strony jej nie znaliśmy. Naga gwiazda TVN pod prysznicem
  4. Głodzili go i połamali kości, ale zachowanie psiaka rozczula
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News