Wiemy, co oznaczają tatuaże Martyny Wojciechowskiej. Wbije was w ziemie
Bartłomiej Chudy - 31 Grudnia 2018

Wiemy, co oznaczają tatuaże Martyny Wojciechowskiej. Wbije was w ziemie

Martyna Wojciechowska jest rozpoznawalną na świat polską podróżniczką, ale i gwiazdą z wysoką pozycją w rodzimym show-biznesie. Jednym z jej atrybutów są tatuaże. Co znaczą dla sławnej globtroterki?

Martyna Wojciechowska od lat przemierza nieznane Europejczykom połacie globu. Znamy ją głównie z cyklu "Kobieta na krańcu świata", licznych akcji i projektów, a ostatnio z adopcją córki czarnoskórej albinoski z Tanzanii.

Martyna Wojciechowska i jej tatuaże. Każdy jest dla podróżniczki ważnym symbolem

Wyjątkowość Wojciechowskiej stanowią nie tylko aktywności wokół podróży i dziennikarstwa. Aktywistka przykłada szczególną wagę do... tatuaży. Ta forma ekspresji i symbolu jest Wojciechowskiej, uprawiającej w końcu wolny zawód, bardzo bliska. Jak tłumaczy inwestycje w kolejne tatuaże na swoim ciele?

– Tatuaże to jest mój sposób na wyrażenie siebie. To nie jest tylko obrazek, który chcę mieć na ciele, ale pewnego rodzaju komunikat – powiedziała w rozmowie z "Faktem" Wojciechowska.

Zaznaczyła, że tatuowanie nie jest wyłącznie sposobem ozdabiania ciała. Wspomniała, że wciąga do tego stopnia, że trudno powstrzymać się od kolejnych inspiracji.

– Z tatuażami jest tak, że jak się zacznie, to skończyć nie można! – powiedziała dziennikowi.

Prasa i sieć rozpisuje się o tatuażach słynnej podróżniczki. Łącznie Wojciechowska ma dziś 7 tatuaży. Z dumą prezentuje je na zdjęciach, które umieszcza m. in. na swoim Instagramie. Na swoim ciele ma już kilka symboli - wspomnijmy o róży wiatrów na kostce, wilku na plecach, skrzydłach na przedramionach. Do tego dochodzi fragment tekstu na przedramieniu i nadgarstku.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, ile czasu się maluje!Czytaj dalej
Wśród nich znajdziemy m. in. napis "Freedom" (Wolność), czy współrzędne geograficzne aż 10 miejsc (liczone jako 1 tatuaż). Fakt.pl informuje, że oznaczają one m. in. miejsca narodzin jej córki, siedzibę "National Geographic" czy metę Rajdu Dakar, organizowanego po afrykańskich bezdrożach i pustyniach. Z kolei wilk na plecach symbolizuje siłę, wolność i braterstwo. Dwa skrzydła na przedramionach oznaczają z kolei niezależność, jakże bliską i kojarzącą się właśnie z osobą podróżniczki.Obrazy Pikio screen Lelum.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Martyna Wojciechowska musi się zmierzyć z trudnym rozstaniem. Współczujemy
  2. Córka Martyny Wojciechowskiej idzie w jej ślady! Rozczulające zdjęcie dziewczynki
  3. Niewiarygodne. Cejrowski złamał prawo dla Jana Pawła II, Wojciech Jaruzelski upokorzony
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Martyna Wojciechowska rozgrzała fanów do czerwoności! Burza wokół powrotu „Big Brothera”
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska wyjawiła swoje prywatne sekrety. Można się popłakać!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News