Słowa Martyny Wojciechowskiej nt. strajku nauczycieli wstrząsnęły internautami. Wielka burza

Słowa Martyny Wojciechowskiej nt. strajku nauczycieli wstrząsnęły internautami. Wielka burza Źródło: Screen/youtube/tvnpl

Martyna Wojciechowska zdecydowała się ostro skomentować sprawę trwającego w całej Polsce strajku nauczycieli. Jej słowa wywołały w internecie prawdziwą burzę.

Martyna Wojciechowska jest najsłynniejszą polską podróżniczką, która swoimi podróżami w odległe zakątki globu zdobyła serca milionów. Gwiazda telewizji TVN nie boi się podejmować wyzwań i w swoich programach poruszać najbardziej kontrowersyjnych tematów pokroju rasizmu czy łamania praw człowieka, czasem jednak jej słowa nie do końca trafiają do odbiorców, wywołując ogromne emocje. 

Tak stało się również tym razem, gdy prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" postanowiła zabrać głos w sprawie trwającego w całej Polsce strajku nauczycieli. Głośno poparła protestujących, internauci jednak ostro zarzucili jej hipokryzję. W sieci rozpętała się ogromna burza. 

Martyna Wojciechowska głośno wsparła strajk nauczycieli

W sprawie strajku nauczycieli paraliżującego polskie szkoły wypowiada się w mediach wielu celebrytów oraz ludzi ze świata show-biznesu. Teraz głos zabrać postanowiła również Martyna Wojciechowska, która jasno i ostro opowiedziała się po stronie protestujących. 

- To właśnie EDUKACJA ma największy wpływ na to, jak wygląda i będzie wyglądał nasz świat. Spotkałam na swojej drodze różnych nauczycieli, w tym wielu wspaniałych, którzy mieli ogromny wpływ na to, kim dzisiaj jestem. Dlatego #POPIERAMNAUCZYCIELI z całego serca. - możemy przeczytać pod zamieszczonym zdjęciem, które zobaczyć możecie poniżej. 

Dalej wymieniała zalety nauczycieli oraz ich udział w procesie edukacyjnym naszych pociech, po czym zamieściła dopisek, który rozpętał prawdziwą burzę w sieci. 

- P.S. Niezwykle doceniam fakt, że moja Marysia uczy się w szkole niepublicznej. Ale wiem też, że jestem osobą uprzywilejowaną, a nie każdy może sobie na to pozwolić. Dlatego tym bardziej przesyłam słowa wsparcia! - dodała. 

Dla wielu jej fanów był to przykład jawnej hipokryzji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W Internecie rozpętała się ogromna burza

Choć pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy od osób, które również stoją po stronie nauczycieli i dziękowały celebrytce za włączenie się do akcji i zabranie głosu, nie zabrakło również słów krytyki. Dla wielu osób Martyna Wojciechowska popisała się skrajną hipokryzją wspierając nauczycieli, podczas gdy sama posyła dzieci do szkoły prywatnej, oddzielając się tym od przeciętnego społeczeństwa. 

- Jak często jestem zgodny z tobą, tak tutaj nie jesteś konsekwentna. Wspierasz nauczycieli, zapewne sama chodziłaś do publicznej szkoły jak my, większość śmiertelników, a sama wysyłasz dziecko do prywatnej. Wiec co się zmieni w oświacie, kiedy dołożymy do wiadra kilka zł? Zmienisz dziecku na publiczna? A co z innymi dziećmi? Dlaczego oni nie maja środków i możliwości lepszej edukacji? - pyta zbulwersowany internauta. 

- Aktorzy-celebryci popierają strajk ale dzieci edukują w prywatnych. Totalna hipokryzja - dodaje kolejna osoba. 

Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Co się dzieje z Magdą Gessler? Schudła tak bardzo, że wiszą na niej ubrania. Fani są zaniepokojeni
  2. Kim jest żona Romana Giertycha? Dostaniecie zawału, jak ją zobaczycie! jest zniewalająco PIĘKNA!
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News