Martyna Wojciechowska próbowała to ukryć. Wszystko się wydało

Martyna Wojciechowska próbowała to ukryć. Wszystko się wydało Źródło: fot. facebook.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska jest zdecydowanie najbardziej znaną i lubianą polską podróżniczką. Od jakiegoś czasu na jej temat krąży wiele spekulacji. Okazuje się, że próbowała coś ukryć, ale ostatecznie wszystko się wydało!

Od jakiegoś czasu wiele wskazuje na to, że Martyna Wojciechowska wchodzi na nowe, życiowe tory. Chociaż bardzo mocno próbowała to ukryć to najprawdopodobniej jest w bliskiej relacji z innym, znanym podróżnikiem. To dopiero prawdziwa sensacja. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bo to o tej parze mowa, przede wszystkim mają ze sobą wiele wspólnego. Co najważniejsze, łączy ich pasja podróżnicza. Dzięki temu na pewno świetnie się rozumieją. Przez długi czas para próbowała ukryć to co ich łączy.

Martyna Wojciechowska jest zakochana!

– Oj tam oj tam. Znam Przemka dobrze, Przemek fascynującym mężczyzną jest. Jesteśmy kolegami z pracy, więc obserwuję z podziwem i szacunkiem jego pracę. Wymieniamy poglądy na temat naszej pracy. Tak no, znamy się. Dobrze się nawet trochę znamy. Znamy się nie tylko z widzenia i bardzo się lubimy. Dostaje tyle bardzo pozytywnych informacji od wszystkich w okół, że tak inaczej wyglądam, że nie będę ucinać spekulacji. Wyglądam podobno lepiej niż zwykle, czuję się lepiej niż zwykle, czuję się wspaniale. To bardzo dobry czas! – tak jakiś czas temu komentowała tę sprawę Wojciechowska, nie chcąc mówić wprost o zmianach, jakie zaszły w jej życiu. Ostatnio jednak para widziana była jak trzyma się za ręce. Jak widać, faktycznie w życiu jednego i drugiego nastała rewolucja. "Spotykają się od niedawna. I choć czują, że do siebie pasują, bo mają podobne pasje i temperamenty, nie chcą niczego przyspieszać" – mówiła osoba z otoczenia Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znany polski muzyk został zamordowany. Śledczy mają szokujące informacje
  2. W środku były 24 dzieci! Śmigłowiec ruszył, dramatyczna akcja służb
  3. Szokujące zmiany w „Pytanie na śniadanie”. To pierwszy taki przypadek od lat
  4. Porażająca wizja Jana Pawła II. Polaków czeka katastrofa
  5. Jacek Łągwa był gwiazdą Ich Troje. Roztrwonił majątek, sięgnął dna
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News