W życiu Martyny Wojciechowskiej zmieni się wszystko. Prawdziwa rewolucja

W życiu Martyny Wojciechowskiej zmieni się wszystko. Prawdziwa rewolucja Źródło: fot. facebook / @Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska jest chyba najbardziej lubianą polską podróżniczką. Teraz w jej życiu zmieni się wszystko. To będzie prawdziwa rewolucja i co do tego nie ma wątpliwości. Wygląda na to, że te doniesienia są prawdziwe. 

Wiele wskazuje na to, że Martyna Wojciechowska wchodzi na nowe, życiowe tory. Prawdopodobnie jest w bliskiej relacji z innym, znanym podróżnikiem. Chociaż oboje starają się to ukryć, ciężko im idzie. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski mają wiele wspólnego - przede wszystkim łączy ich pasja podróżnicza. To bardzo ważne, osoby, które potrzebują wielu aktywności w życiu na pewno świetnie się zrozumieją. Chociaż oboje nie przyznają się do tego, że są razem - plączą się w zeznaniach.

Martyna Wojciechowska jest w związku?

- Oj tam oj tam. Znam Przemka dobrze, Przemek fascynującym mężczyzną jest. Jesteśmy kolegami z pracy, więc obserwuję z podziwem i szacunkiem jego pracę. Wymieniamy poglądy na temat naszej pracy. Tak no, znamy się. Dobrze się nawet trochę znamy. Znamy się nie tylko z widzenia i bardzo się lubimy. Dostaje tyle bardzo pozytywnych informacji od wszystkich w okół, że tak inaczej wyglądam, że nie będę ucinać spekulacji. Wyglądam podobno lepiej niż zwykle, czuję się lepiej niż zwykle, czuję się wspaniale. To bardzo dobry czas! – komentuje tę sprawę Wojciechowska. Kossakowski również nie chce ani potwierdzić, ani zaprzeczyć temu, że coś łączy go więcej z popularną podróżniczką. Pytany o relację z nią szybko ucina spekulacje. - Nie zaprzeczę, że się spotykam, ani tego nie potwierdzę – mówił w rozmowie z magazynem Flesz. Nie od dziś wiadomo, że taka odpowiedź na ogół oznacza, że dane doniesienie jest prawdą. Nie ma jednak co do tego 100% pewności. Tę ma natomiast osoba z otoczenia podróżników, która chce pozostać anonimowa. - Spotykają się od niedawna. I choć czują, że do siebie pasują, bo mają podobne pasje i temperamenty, nie chcą niczego przyspieszać - mówi osoba z otoczenia Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znany polski muzyk został zamordowany. Śledczy mają szokujące informacje
  2. W środku były 24 dzieci! Śmigłowiec ruszył, dramatyczna akcja służb
  3. Szokujące zmiany w „Pytanie na śniadanie”. To pierwszy taki przypadek od lat
  4. Porażająca wizja Jana Pawła II. Polaków czeka katastrofa
  5. Jacek Łągwa był gwiazdą Ich Troje. Roztrwonił majątek, sięgnął dna
Źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News