Martyna Wojciechowska błaga o pomoc! Może stracić wszystko

Martyna Wojciechowska błaga o pomoc! Może stracić wszystko

Martyna Wojciechowska jest w poważnych tarapatach. Znana podróżniczka i niekwestionowana gwiazda telewizji TVN błaga swoich fanów o pomoc. Może stracić wszystko.

Martyna Wojciechowska jest osobą niezwykle zaradną, ale nawet takim ludziom zdarzają się wpadki. Podróżniczka jest w poważnych tarapatach, zgubiła portfel. Jeśli go nie znajdzie, mogą ją czekać poważne problemy. Chociaż zgubiony portfel wydaje się niewielkim problemem, to dla znanej osoby może być nie lada dramatem. Martyna Wojciechowska martwi się, że posiadając jej dokumenty ktoś może ukraść jej tożsamość, wziąć na nią kredyt oraz narobić jej potężnych długów.

Martyna Wojciechowska ma nowe problemy

To byłoby dla niej naprawdę niełatwe. Wojciechowska ostatnio zaczęła wychodzić na prostą, pojawiły się nawet doniesienia o tym, że weszła w związek z innym, znanym podróżnikiem Przemkiem Kossakowskim. Przez wiele lat życie ciężko ją doświadczało, nic dziwnego, że martwi się o zgubione dokumenty. - Większość z nas może zdobywać góry. Ja jestem tego dowodem: dwa razy złamany kręgosłup, chemioterapia, dwie ciężkie operacje, astma, niewydolność żylna. Wydawałoby się, ze jestem wrakiem człowieka. Nie wiem, czy to za sprawą treningu, czy wyjątkowo silnej psychiki, ale czasami wydaje mi się, że góry nie tylko udaje mi się zdobywać, ale też je przenosić - mówiła w jednym z wywiadów podróżniczka. Na swoim Facebooku zamieściła rozpaczliwy apel, prosząc fanów o pomoc w odnalezieniu dokumentów. Martyna Wojciechowska tak naprawdę ma na imię Marta, co również podkreśliła w swoim poście: "ZGUBIŁAM PORTFEL! przy Placu Konfederacji na Żoliborzu (dokumenty na imię MARTA!) Uczciwego znalazcę proszę o kontakt" - napisała gwiazda. Mamy nadzieję, że ktoś jej pomoże. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Jedno nagranie może przekreślić karierę Ogórek. Potwornie się go wstydzi
  2. Lider Bayer Full uderza w LGBT! Ma koszmarny powód
  3. Najsłynniejszy gwiazdor w historii TVN jest gejem?! Zaskakująca wizja jasnowidza
  4. Miłosny horoskop na lato dla Lwa
  5. Polaków przed telewizorami zamurowało. Gwiazda TVN jest lesbijką
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News