Martyna Wojciechowska pokonana! Zastąpiła ją inna dziennikarka

Martyna Wojciechowska pokonana! Zastąpiła ją inna dziennikarka

Martyna Wojciechowska podróżniczka i prezenterka telewizyjna jest bardzo wpływową i rozchwytywaną osobą. Znalazł się jednak ktoś, kto ją teraz zastąpi. Dziennikarka może być zaskoczona. 

Martyna Wojciechowska została pokonana przez inną, znaną dziennikarkę - Dorotę Wellman. Dziennikarka DDTVN bierze udział w wielu kampaniach reklamowych m.in. sieci sklepów Lidl. Teraz wyprzedziła znaną podróżniczkę, zajmując jej miejsce w zestawieniu najbardziej wpływowych gwiazd szklanego ekranu. Niedawno Wojciechowska wrzuciła kontrowersyjny post na fb, w którym przekonywała o tym, że plastikowe butelki nie są gorsze od szklanych. Całość była związana z kampanią CSR Żywiec Zdrój - "Po Stronie Natury". Wielu obrońców ekologicznego stylu życia się z nią nie zgadzało, być może dlatego straciła na sympatii.

Martyna Wojciechowska straciła swoją pozycję?

Skąd wiemy, że Wellman prześcignęła Wojciechowską? To wszystko za sprawą magazynu Forbes. Przeanalizował on rynek gwiazd pod kątem wpływu, jaki wywołują one na branżę reklamową. Okazuje się, że Dorocie idzie to od Wojciechowskiej lepiej. Co ciekawe, w zestawieniu magazynu brakuje gwiazd, które wszystkim Polakom kojarzą się z reklamami. Takich jak, chociażby... rodzina Lewandowskich! Mimo wszystko, to zdecydowanie duży cios dla Martyny Wojciechowskiej, choć biorąc pod uwagę fakt, że Dorota Wellman jest bardzo doświadczoną i profesjonalną dziennikarką - to być może ta porażka jest dla podróżniczki do przełknięcia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie uwierzycie gdzie pojechała na wakacje Martyna Wojciechowska. Fani są w szoku
  2. Joanna Krupa potajemnie wzięła ślub w Stanach
  3. Gliński: TVN chce BUNTU policji przeciwko PiS!
  4. Przerażająca tajemnica syna Zamachowskiej. Zmaga się z poważną chorobą
  5. Ten pies przeszedł gehennę. Odcięte uszy i poderżnięte gardło, nikt mu nie pomógł
Martyna Wojciechowska fot. Instagram Martyna Wojciechowska fot. Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News