Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie córki sprzed 10 lat. Powaliła Polskę na kolana

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie córki sprzed 10 lat. Powaliła Polskę na kolana Źródło: instagram/martyna.world/

Martyna Wojciechowska właśnie przeżywała w swoim życiu bardzo wyjątkowy czas. Córka podróżniczki kończy już 11 lat. Z pewnością nie jest jej łatwo pogodzić się z faktem, że jej jedyne dziecko tak szybko dorasta. Wojciechowska postanowiła uczcić ten fakt w bardzo szczególny sposób i zamieściła zniewalające zdjęcie na swoim Instagramie.

Martyna Wojciechowska przechodzi niezwykle szczęśliwy, ale i stresujący okres w swoim życiu. Jej jedyna córeczka kończy właśnie 11 lat. Dziennikarce z pewnością nie łatwo jest pogodzić się z faktem, że już tyle lat minęło odkąd Marysia pojawiła się na świecie. Postanowiła z tej okazji zamieścić na swoim Instagramie bardzo wyjątkowe zdjęcie. 

Martyna Wojciechowska świętuje 

Córka podróżniczki kończy już 11 lat. Niesamowite jak ten czas szybko i nieubłaganie płynie. Marysia jest dla Martyny Wojciechowskiej całym światem i z pewnością nie jest jej łatwo pogodzić się z faktem, jak szybko jej mała córeczka dorasta. 

Podróżniczka zapewne chce, by ten dzień był dla jej dziecko wyjątkowym dniem, który zapamięta na długie lata. Choć tym, jak spędziły urodziny Marysi, Wojciechowska nie chwaliła się szczególnie, to postanowiła jednak upublicznić coś, co o wiele bardziej spodobało się jej obserwatorom. 

Internetowe życzenia od mamy dla córki 

Martyna Wojciechowska zdecydowała się złożyć swojej córce życzenia nie tylko osobiście. Dziennikarka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, a pod nim kilka miłych słów dla Marysi. Wojciechowska skierowała do 11-latki przepiękne życzenia przepełnione miłością matki do córki. Choć słowa podróżniczki zapewne wzruszyły każdego, to właśnie zamieszczona fotografia zrobiła największą furorę.

Na zdjęciu widać małą Marysię i jej mamę 10 lat temu. Dziewczynka była wówczas taka malutka i taka urocza co daje dowód na to, że nie tylko jako 11-latka zachwyca urodą, ale i w rocznym wydaniu również. Zdjęcie chwyciło za serce obserwatorów dziennikarki o czym chętnie zaczęli informować w komentarzach pod postem.  

- Dzisiaj moja kochana Marysia obchodzi 11. URODZINY, a jeszcze nie tak dawno temu uczyła się stawiać pierwsze kroki! Marysiu, łobuzie kochany, życzę Ci wielkiej miłości do świata, do siebie i ludzi. 
Wierzę, że wyrośniesz na wolną i niezależną Kobietę, która będzie miała odwagę spełniać swoje marzenia. A ja będę Cię w tym wspierać. Kocham Cię najmocniej na świecie! Mama - napisała podróżniczka na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci zachwyceni małą Marysią 

Już kilka minut po zamieszczeniu przez Martynę zdjęcia, zaczęły pojawiać się pierwsze komentarze. Miłych słów i komplementów ze strony zachwyconych internautów nie było końca. 

- Jejku jakie cudowne zdjęcie! Na prawdę boskie - pisze jedna z obserwatorek. 

- Wszystkiego najlepszego dla małej piękności  - czytamy. 

W komentarzach pod zdjęciem można znaleźć również niezliczoną ilość życzeń dla 11-letniej Marysi. Co więcej, wszyscy zauważyli, że Martyna w ogóle się nie starzeje i gdyby nie mała córka, nikt by się nie zorientował, że fotografia została zrobiona aż 10 lat temu. W tej kwestii nie w sposób się z nimi nie zgodzić, ponieważ dziennikarka wciąż zachwyca urodą. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Marek Perepeczko PRZEWIDZIAŁ własną śmierć?! Przerażające i mrożące krew w żyłach słowa tuż przed śmiercią
  3. Dziecko Meghan dało o sobie znać! Są zdjęcia
  4. Dramat Małgorzaty Rozenek. Nie wie, co zrobić ze święconką
  5. Paździoch z Kiepskich w lateksowym stroju i z pejczem domaga się współżycia. Szalone sceny w serialu [ZDJĘCIA]

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News