Partner Wojciechowskiej ujawnia kulisy afery. "Ogromny ból w żebrach"

Partner Wojciechowskiej ujawnia kulisy afery. "Ogromny ból w żebrach" Źródło: Fot. Instagram

Martyna Wojciechowska od zeszłego roku związana jest z Przemysławem Kossakowskim, jednym z dziennikarzy związanych ze stacją TTV. W ostatnich dniach zdecydował się on opowiedzieć o aferze, którą w ostatnich dniach zajęli się fani jego programów.

Martyna Wojciechowska ma swój cykl programów na TVN, jednak różnią się one od tych, które prowadzi jej partner. Co prawda również skupia się on na podróżach, jednak pojawia się przede wszystkim u ludzi, którzy postrzegają rzeczywistość w sposób zupełnie inny od tego, w jaki przedstawiają ją pozostali. Ostatnio dziennikarz postanowił opowiedzieć o jednym ze swoich uzależnień. Podczas premiery wiosennej ramówki Discovery TVN w warszawskiej hali ATM dziennikarze mieli możliwość porozmawiania z największymi gwiazdami stacji. Wśród nich był prowadzący programy "Kossakowski. Szósty zmysł" i "Kossakowski. Inicjacja".

- Są one potwornie bolesne. Podczas spotkania z ludźmi regularnie mówię, żeby ludzie nie robili sobie tatuaży, bo po pierwsze jest to bolesne, po drugie uzależnia, dodaję także pewien element okultyzmu - stwierdził dziennikarz.

Martyna Wojciechowska - partner opowiada o aferze tatuażowe

W ostatnim czasie w sieci znalazło się wiele artykułów opowiadających o wypowiedziach mężczyzny, który miał przyznać, że bardzo żałuje tego, że w przeszłości zdecydował się na tatuaż. W swojej wypowiedzi zwrócił uwagę, że jest to błędna interpretacja jego słów. - Ci, którzy mnie znają, wiedzą, kiedy żartuję, niestety pozostali biorą to na poważnie. Okazało się, że internet zalała fala tytułów "Kossakowski żałuje i przestrzega". Nie żałuję, to był żart, choć w każdym żarcie jest ziarno prawdy - wyjaśnił partner Wojciechowskiej. - Nie mogę powiedzieć, że każdy tatuaż jest bolesny, ale na niektórych częściach jest koszmarnie bolesny. Każdy czuje ból inaczej, byłem tatuowany na żebrach, podczas zabiegu podjąłem próbę zamordowania mojej tatuatorki, serdecznie ją znienawidziłem (śmiech). Oczywiście żartuję, ale miałem pewnego rodzaju uwagi - zakończył swoją rozmowę z Wirtualną Polską Przemysław Kossakowski. Wygląda więc na to, że plotki o wstydzie dziennikarza wobec swoich wyborów z przeszłości są mocno przesadzone. Ten w istocie wcale nie wstydzi się on swoich tatuaży. DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Happeningi Kossakowskiego

W ciągu ostatnich miesięcy reporter zaczął zyskiwać rosnącą popularność, nie tylko dzięki swoim programom, ale i poprzez happeningi, które organizował. Wielkie kontrowersje wzbudziła akcja, podczas której zdecydował się na rozwieszenie transparentu wyrażającego poparcie wobec przyjęcia uchodźców w Warszawie. Informacje o tym, że Martyna Wojciechowska i dziennikarz TTV zostali parą, pojawiły się w ubiegłym roku. Nie zdecydowali się oni na zaprzeczenie tym doniesieniom. Mało tego, podróżniczka wypowiadała się przed kamerą podczas jednego z odcinków programu "Uwaga" poświęconych Przemysławowi Kossakowskiemu jako jedna z najbliższych mu osób.Najlepsze newsy dnia:

  1. Wojciechowska i Kossakowski przekazali smutne informacje. Wielka szkoda
  2. Aż trudno uwierzyć, że naprawdę tak zaczął się ich związek. Kossakowski o Wojciechowskiej
  3. Kossakowski atakuje byłego szefa z TVP: zdradza go żona
  4. Okrzyknięto ją "nową Korą". Kim jest Karolina Gibik?
  5. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: WP Następny artykuł