Wojciechowska i Kossakowski przekazali smutne informacje. Wielka szkoda

Wojciechowska i Kossakowski przekazali smutne informacje. Wielka szkoda

Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych kobiet w Polsce. Odkąd związała się z Przemkiem Kossakowskim, jej popularność urosła jeszcze bardziej. Wszyscy fani i media od dawna liczyli, że stworzą coś razem. Niestety: przekazali właśnie smutne informacje wszystkim tym, którzy liczyli na taki obrót wydarzeń. Wielka szkoda, ale na razie na wspólne show "nie wchodzi w rachubę". Bardo ciekawe są powody tej decyzji. 

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek na całym świecie, która zasłynęła z kręcenia niesamowitych reportaży tworzonych podczas jej wypraw w najdalsze krańce globu. Kobieta ma wielką odwagę, powszechnie wiadomo jednak, że charakteryzuje się równie ogromnym sercem. Troską otacza swoją rodzinę i najbliższych, o których bardzo niechętnie mówi w mediach, a ostatnio najbardziej sensacyjną wiadomością była ta, o jej nowej miłości. Martyna Wojciechowska związała się z Przemkiem Kossakowskim, a wszyscy fani uważali, że stanowią oni parę idealną. Teraz jednak zakochani ogłosili wstrząsającą wiadomość, która z pewnością zasmuci miliony Polaków.

Szokujące słowa Kossakowskiego o wspólnej działalności z Wojciechowską

Już od dawna w mediach pojawiają się informacje, zgodnie z którymi Martyna Wojciechowska miałaby poprowadzić wraz z ukochanym nowy format w telewizji TVN. Propozycji fabuły oraz pomysłów na realizację było wiele, jednak największą ciekawość wzbudzało podejście do tej sprawy Kossakowskiego. Nie był on przekonany czy wspólny tytuł będzie dobrym pomysłem - rozgłos już dał mu mocno w kość. - Kiedy media zainteresowały się naszym związkiem, byłem tym kompletnie oszołomiony. Nigdy nie miałem takiej intensywności przekazu. Pojawiło się mnóstwo nieprawdziwych informacji na nasz temat, fake newsów. Jeśli ogląda się to z dystansu, jest to inne doświadczenie, niż gdy fake newsy zaczynają dotyczyć ciebie. Mamy wtedy sytuację schizofreniczną - mówił z żalem. Dalej podkreślał, że on sam nie lubi udzielać się w prasie kolorowej i stara się ją ignorować. - Czuję, że ludzie nas lubią i doceniają za to, że nie promujemy się nachalnie i nie rozgadujemy o naszym związku jak inni. Ale myślę, że jeśli nagle zaczęlibyśmy wyskakiwać z każdej lodówki, mogłoby się to zmienić - twierdzi. Niestety potem Kossakowski całkowicie przekreślił marzenia fanów i skomentował sprawę prowadzenia wspólnego formatu ze swoją ukochaną.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyna Wojciechowska będzie miała program z Przemkiem Kossakowskim?

Telewizja TVN zauważyła, że Martyna Wojciechowska wraz z ukochanym cieszą się wielką popularnością i rzeczywiście zaproponować im miał wspólny program. - Ten temat pojawił się w pewnym momencie na tzw. giełdzie dziennikarskiej i jest to informacja, której nie wygenerowaliśmy my - zdradził Kossakowski w rozmowie z "Pomponikiem". Fani wstrzymali oddech i już mieli nadzieję, że ulubiona para show-biznesu poprowadzi coś razem, podróżnik jednak szybko rozwiewa wszelkie wątpliwości i przekazuje smutne informacje. - Ja już podchodzę do tego beznamiętnie, ponieważ raz na tydzień czy dwa czytam na nasz temat jakieś wykreowane informacje. Nie mówię jednak, że nigdy nie zrobimy z Martyną programu. Mogę jednak powiedzieć, że w najbliższym czasie nie wchodzi to raczej w rachubę. Jesteśmy skoncentrowani na swoich projektach. Może kiedyś się to zdarzy, natomiast dziś nie ma konkretnych planów i terminów - brutalnie ostudził emocje fanów. Wygląda więc na to, że na wyjątkowo dobrze zapowiadający się format przyjdzie nam jeszcze poczekać. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Partner Wojciechowskiej ujawnił prawdę o koszmarnym bólu. Nikt się tego nie spodziewał
  2. Rozłam w rodzinie królewskiej. Ujawniono prawdę o Meghan Markle
  3. Magda Gessler poruszyła pół Polski! Mamy łzy w oczach
  4. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
  Następny artykuł