Ujawniono paszport Martyny Wojciechowskiej. Spadniecie z krzeseł, kiedy to zobaczycie

Ujawniono paszport Martyny Wojciechowskiej. Spadniecie z krzeseł, kiedy to zobaczycie Źródło: screen/youtube/tvnpl

Martyna Wojciechowska to bezsprzecznie jedna z najodważniejszych kobiet w Polsce, która całe swoje życie poświęciła na poznawanie najodleglejszych zakątków naszego globu. Fani z zapartym tchem śledzą wszystkie wyprawy na różne kontynenty, po ujawnieniu jej paszportu internauci jednak nie wiedzą, co powiedzieć. 

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej szanowanych podróżniczek na całym świecie. Przez wiele lat swojej działalności dotarła do dziesiątków miejsc, o których zobaczeniu na żywo większość z nas może jedynie pomarzyć. W swoim programie "Kobieta na krańcu świata" stara się nam przybliżyć prawdziwe życie i problemy mieszkającej tam ludności, dzięki czemu Polacy postrzegają ją jako autentyczną, prawdziwą postać, która niczego nie udaje przed kamerami. Występowała i prowadziła już wiele programów, a od lat związana jest z telewizją TVN, przez co większość z nas ma wrażenie, że Martyna Wojciechowska nie jest już żadną tajemnicą. Teraz jednak udostępniono jej paszport, który wywołał ogromne zdumienie nawet wśród najwierniejszych fanów.

Martyna Wojciechowska zaskakuje swoim paszportem

Przez ostatni rok media wyjątkowo często rozpisywały się na temat polskiej podróżniczki. Poruszano temat jej związku z Przemkiem Kossakowskim, komentowano również sprawę wypowiedzi o plastiku oraz głośne słowa, które powiedziała o polskich celebrytkach. Kwestią, która jednak od lat budziła wiele niejasności, było imię kobiety. Już dawno temu wyznała, że Martyna Wojciechowska tak naprawdę jest Martą, jednak jeszcze za dziecka przylgnęło do niej imię, które wszyscy znamy, a ona polubiła je do tego stopnia, że zostało już przy niej na stałe. Wraz z nowym rokiem kobieta jednak zdecydowała się na bardzo poważny krok - w końcu oficjalnie zmieniła imię, co udowodniła, publikując zdjęcie swojego paszportu. - Do tej pory to Marta Eliza podróżowała na krańce świata, od teraz będzie ORYGINALNA MARTYNA. Zamieniłam "opiekunkę ogniska domowego" (znaczenie imienia Marta z języka aramejskiego) na "wojowniczkę" (imię Martyna pochodzi od Marsa, boga wojny). To imię wybrało mnie wiele lat temu, jeszcze kiedy byłam dzieckiem, a teraz, po 45 latach postanowiłam to nareszcie sformalizować! Co za ulga! - napisała pod fotografią.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci całkowicie zaskoczeni długo wyczekiwaną decyzją

Fani od dawna sugerowali podróżniczce, by zmieniła w końcu swoje imię również w dokumentach, bo nikt nie kojarzy jej jako Marty i zupełnie to do niej nie pasuje. Niespodziewanie życzenia dziesiątek ludzi stały się faktem, co wywołało lawinę komentarzy zaskoczonych internautów. - No nareszcie! Tyle czasu wszyscy czekaliśmy, by móc nazywać Cię oficjalnie Martyną i w końcu jest to możliwe! - cieszy się fan. - No i tak jest dużo lepiej. Zdecydowanie bardziej pasuje ci miano "wojowniczki", co zresztą doskonale pokazują twoje przygody na całym świecie - ocenia kolejna osoba. - Dla mnie od zawsze byłaś Martyną. Wprawdzie wiedziałem, że oficjalnie masz na imię Martyna, nigdy tak o tobie nawet nie pomyślałem - twierdzi internauta. Martyna Wojciechowska Fot. Instagram/martyna.world ZOBACZ TAKŻE: 
  1. ILE waży Barbara Kurdej-Szatan?! Fani zamartwiają się o jej zdrowie
  2. Beata Kozidrak ma NOWEGO partnera. W kim jest zakochana? 
  3. Edyta Górniak znalazła na planie TVN najlepszą możliwą rzecz. Gratulacje!
  4. Widzowie nie mają litości. Chcą zniszczyć Polsat i roznieść stację po tym, co robili
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News