Martyna Wojciechowska jest w drugiej ciąży?! "Plan jest coraz bliższy realizacji"

Martyna Wojciechowska jest w drugiej ciąży?! "Plan jest coraz bliższy realizacji" Źródło: screen youtube.com/Magazyn Gala

Martyna Wojciechowska doskonale dogaduje się ze swoim partnerem. Ich związkowi kibicuje cały polski show-biznes, a w mediach pojawiły się informacje dotyczące ich wspólnego dziecka.

Martyna Wojciechowska poznała się z Przemkiem Kossakowskim niejako przez przypadek w studiu DDTVN. Początkowo nic nie wróżyło tak niesamowitego uczucia pomiędzy nimi, ale jak widać żadne z nich nie żałuje tego, że razem żyją. Zakochani mają swoje wspólne plany, które starają się realizować, a wedle doniesień jednym z nich jest dziecko.

 - Realizowałem odcinek jednego ze swoich programów. Podaliśmy sobie dłonie, spojrzeliśmy w oczy i wyraziliśmy zdziwienie, że przez pięć lat się nie poznaliśmy. Dałem Martynie swój numer telefonu, licząc, że zrewanżuje się tym samym, ale ona, zdaje się, miała inne zdanie na ten temat. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Potem wróciłem na Podlasie i przez pół roku nie mieliśmy kontaktu - wyznał Kossakowski w miesięczniku Twój Styl.

Martyna Wojciechowska jest w ciąży?

Znana podróżniczka wraz ze swoim partnerem wychowuje swoją córkę Marysię. Podobno dziewczynka bardzo polubiła partnera swojej mamy. Nie możemy również zapominać o bohaterce jednego z odcinków "Kobiety na krańcu świata" Kabuli, która została adoptowana przez Wojciechowską. Gwiazda TVN opiekuje się również innymi dziewczynkami zza granicy, jednak pojawiają się doniesienia, że jej rodzina ma się znowu powiększyć.

Nie da się ukryć, że Wojciechowska i Kossakowski pasują do siebie jak ulał. W mediach co rusz słychać o ich nadchodzącym ślubie, a sami podobno również mają dostać wspólny program. Jednak teraz wszystkie tabloidy aż grzmią o planach powiększenia rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Martyna, kiedy poznała Przemka, postanowiła stworzyć z nim rodzinę. Chcieliby mieć wspólne dziecko i ich plan jest coraz bliższy realizacji. Choć Martyna i Przemek są zapracowani, uważają, że razem mogliby sprostać opiece nad dzieckiem - wyznał informator "Na Żywo".

Bez wątpienia fani zarówno Wojciechowskiej, jak i Kossakowskiego byliby zachwyceni, słysząc, że ci spodziewają się dziecka, jednak jak na razie żadne z nich nie skomentowało tych doniesień. Miejmy jednak nadzieję, że nie będą kazać swoim fanom długo czekać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Księżna Diana ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  2. Aleksander Kwaśniewski powiedział co NAPRAWDĘ sądzi o Agacie Dudzie. Miliony Polaków nie mogło uwierzyć, że TO powiedział
  3. Brytyjskie tabloidy właśnie podały, że Meghan Markle urodzi już za kilka godzin!
  4. TVN podał przerażającą informację. Gigantyczny wzrost zachorowań na odrę, mowa o "stanie zagrożenia"
  5. TVN: Nie żyje Karol Modzelewski. Koszmarny dramat i wielka strata
  6. Tak wczoraj wyglądał grób Jana Pawła II. Niesamowity, wzruszający widok

 

źródło: Viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News