Martyna Wojciechowska rozgrzała fanów do czerwoności! Burza wokół powrotu
Marcin Owczarek - 14 Grudnia 2018

Martyna Wojciechowska rozgrzała fanów do czerwoności! Burza wokół powrotu "Big Brothera"

Martyna Wojciechowska jest obecnie jedną z najbardziej cenionych przez widzów gwiazd w rodzimym show-biznesie. Fani byli więc naprawdę zaskoczeni wiadomościami, według których podróżniczka miała namawiać do poprowadzenia nowej edycji "Big Brothera" swego ukochanego, Przemysława Kossakowskiego. Sam celebryta ostatecznie zajął więc stanowisko w tej sprawie.

Martyna Wojciechowska to ceniona na całym świecie podróżniczka. Od lat gości na ekranach naszych telewizorów, a my z zapartym tchem oglądamy jej wyczyny. To nie jest zwykła kobieta. Wojciechowska swoim zachowaniem udowadnia, że jeżeli człowiek czegoś bardzo chce, to może osiągnąć naprawdę wszystko. W ostatnim czasie bardzo głośno zrobiło się o programie, który był popularny w Polsce przed kilkoma laty. Chodzi o pierwszą produkcję tego formatu w naszym kraju, czyli "Big Brother". Znowu powraca na ekrany i wszyscy liczą, że mocno nas zaskoczy. Pierwsza edycja ukazała się 4 marca 2001 roku. Osoby, które tam wystąpiły, z miejsca stały się gwiazdami. Ich zachowania i zadania pilnie śledziła cała Polska, a nagość i wulgaryzmy były tam powszechne. Nad wszystkim czuwał "Wielki Brat", który przez kilka lat nie chciał się ujawnić, a był nim reżyser Jarosław Ostaszkiewicz. Nikogo nie powinien zdziwić fakt, że pierwszą edycję prowadziła Martyna Wojciechowska, która była wtedy bardzo popularna. Gwiazdy programu przez lata były rozpoznawalne w Polsce. Z uczestnikami pierwszej edycji nagrano nawet film pt. "Gulczas, a jak myślisz...". O niektórych szybko zapomniano, a inni próbowali cały czas utrzymać się na szczycie.

Martyna Wojciechowska - jej partner w programie

Powrót "Big Brothera" wywołał wiele emocji w Polsce tak, jak wiadomość o tym, że partner Wojciechowskiej ma w nim wystąpić. Przemek Kossakowski to równie zwariowana postać, oczywiście w pozytywnym sensie, co Martyna Wojciechowska. Fani mówią, że historią idealni zatoczyłaby koła, bo oboje by wystąpili w tym programie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
DowborPolsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystaćCzytaj dalej
Fani byli zachwyceni taką wiadomością. Kossakowski musiał oczywiście odpowiedzieć na tę plotkę, gdyż ludzie nie dawali mu spokoju i chcieli zaspokoić swoją ciekawość. Na swoim koncie na Instagramie napisał: - Ps. A, jeszcze jedno, chciałbym, na wypadek, gdyby to kogoś, prócz psa ze złamaną nogą, interesowało, zdementować pogłoski jakobym miał poprowadzić Big Brothera… - napisał Kossakowski. Wszystko już wiadomo, partner Martyny Wojciechowskiej nie wystąpi w najnowszej edycji programu. Ale wy możecie wziąć udział. 21 listopada 2018 roku ruszyły castingi do produkcji i każdy z was może się zgłosić.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mariusz Pudzianowski spali się ze wstydu?! O szokującym nagraniu jego brata mówią już wszyscy
  2. Niesamowite, co zrobił Sławomir. Wszyscy mu gratulują
  3. Małgorzata Kożuchowska ZNOWU wylądowała w kartonach! Fatum?
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
Małgorzata PieńkowskaM jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News