Piękne i wzruszające. Wojciechowska wita adoptowaną córkę na lotnisku

Piękne i wzruszające. Wojciechowska wita adoptowaną córkę na lotnisku

Martyna Wojciechowska już niejednokrotnie pokazała, że ma wielkie serce. Cierpienie innych osób nie jest jej obojętne. Teraz podróżniczka powitała na lotnisku swoją adoptowaną córkę. Ich historia wzrusza do łez.

Martyna Wojciechowska, prowadząca programu Kobieta na krańcu świata, zwiedziła dosłownie cały świat, przy okazji poznając całą masę wyjątkowych osób, za którymi często kryją się tragiczne historie. Podobnie jest w przypadku młodej Kabuli pochodzącej z Tanzanii, która została adoptowana przez Wojciechowską. Ich wspólne zdjęcie i historia wzruszyły i zachwyciły tysiące Polaków.

Martyna Wojciechowska na lotnisku wraz z adoptowaną córką

Kabula jest albinoską, co oznacza, że jej skóra, włosy oraz tęczówki oczu pozbawione są barwnika. Dziewczyna pochodzi z wioski Kahama, gdzie bardzo cennym towarem są... części ciała osób taki jak Kabula. Martyna Wojciechowska w swoim programie opowiadała o polowaniu na ludzi w XXI wieku. Niestety, dziewczyna padła ofiarą właśnie takiego polowania, przez co w brutalny sposób została jej odrąbana ręka przy pomocy maczety. Wszystko tylko po to, żeby z jej kończyny wykonać talizman. Słysząc taką historię, aż ciężko uwierzyć, że w dzisiejszych czasach wciąż praktykowane są tak barbarzyńskie i nieludzkie metody, w imię jakichś pradawnych zabobonów. Historia dziewczynki wzruszyła wiele osób, w tym przede wszystkim Wojciechowską, która udała się do władz Tanzanii i oświadczyła, że bierze dziewczynkę pod swoją opiekę, a także będzie opłacać jej wykształcenie i życie. Teraz Kabula ma 20 lat i przyleciała do Polski ponownie zobaczyć swoją przybraną mamę. Ich wspólne zdjęcie na lotnisku w zaledwie dobę zobaczyły tysiące osób, które pozostawiły po sobie serduszka oraz liczne ciepłe komentarze. Ta historia pokazuje, że wciąż wśród nas są osoby, z których warto brać przykład. - Właśnie takim ludziom, jak Pani, stawia się pomniki... - pisze jedna z internautek. - Ależ emocje! Kabula wyrosła! Fantastycznie! To jest prawidłowe życie! Prawdziwe emocje! Warto żyć dla takich chwil! - czytamy w komentarzach. screen instagram.com/martyna.worldPeugeot 308 Sprawdź!

  1. Tajemnica grobu cioci Stasi z Klanu. Jest pochowana pod nieznanym fanom nazwiskiem
  2. Gwiazdy internetu wyśmiane w show TVN. Pożałują udziału w programie?
  3. Burza w Wielkiej Brytanii. Ujawniono jak Meghan Markle manipuluje Harrym od początku związku
źródło: mamadu.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu