Zdjęcie Martyny Wojciechowskiej sprzed 18 lat w sieci. Aż dziwne, że dziś wygląda dużo młodziej

Zdjęcie Martyny Wojciechowskiej sprzed 18 lat w sieci. Aż dziwne, że dziś wygląda dużo młodziej Źródło: screen youtube.com/Magazyn Gala

Martyna Wojciechowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a ostatnio pochwaliła się przed internautami swoim zdjęciem sprzed 18 lat. Według wielu, teraz wygląda o wiele młodziej.

Martyna Wojciechowska najbardziej kojarzona jest z programem "Kobieta na krańcu świata", ale nie oznacza to, że gwiazda stacji TVN przez całą swoją karierę zajmowała się jedynie tym projektem. Była prowadzącą między innymi reality-show "Big Brother", a także programu "Automaniak".

Nie da się ukryć, że tamte występy pamiętają już niemalże tylko jej najwierniejsi fani, ale media to nie jedyne życie Martyny Wojciechowskiej. Prezenterka ma za sobą również imponujące wyczyny sportowe, które bez wątpienia ubarwiają jej już i tak rozbudowany życiorys. Na przestrzeni lat znacząco się zmieniła, co najlepiej zauważyć można, porównując zdjęcie, które opublikowała na portalu Instagram.

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie sprzed 18 lat

Czas leci i nic na to nie poradzimy, chociaż niektóre osoby są niczym wino. Im starsze, tym lepsze. Tyczyć się to może choćby Krzysztofa Ibisza, który młodnieje z każdym przeżytym rokiem. Co ciekawe, taki sam efekt zachodzi w przypadku Martyny Wojciechowskiej, co doskonale widać na opublikowanych przez nią zdjęciach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kilka dni temu na instagramowym profilu Martyny Wojciechowskiej pojawił się wpis, w którym podróżniczka porównała jedno ze swoich zdjęć, pochodzące z 2001 roku, oraz jedno aktualne. Efekt jest wprost powalający, co jasno dała do zrozumienia cała rzesza internautów.

 - Dziękuję twórcom internetowym za przypomnienie, że 18 lat temu wyglądałam poważniej niż teraz 2001 vs 2019. Najlepszy dowód na to, żeby na ślepo nie podążać za trendami w modzie i makijażu - napisała Martyna Wojciechowska [pisownia oryginalna].

Aż ciężko uwierzyć, że Martyna Wojciechowska po tylu latach wygląda jeszcze lepiej. To wręcz zaczyna przeczyć prawom natury, ale internauci są wprost zachwyceni tym, jak mimo upływu lat, trzyma się ich idolka.

Dzisiaj grzeje: 1. Młoda dziewczyna, która uczestniczyła w tragedii ze Starakiem skasowała z sieci swoje nagrania. Jest jedynym świadkiem wypadku
2.Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

 - Im starsza, tym młodsza! Martyna jest lepsza niż jakiekolwiek wino - napisała blogerka Red Lipstick Monster.

 - Każdy etap życia rządzi się swoimi prawami. Pani wpasowuje się idealnie w każdy etap - czytamy.

 - "Efekt Ibisza" czym starsza tym młodsza - dodaje jedna z internautek.

Martyna Wojciechowska fot. instagram.com/martyna.world

Najlepsze newsy dnia:

 

  1. Nowe, wstrząsające doniesienia na temat Piotra Woźniaka-Staraka. „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Piotr Starak z żoną szykowali się do ważnych rodzinnych chwil. Teraz ta informacja ściska za serce
  4. Właścicielka była zaniepokojona, bo adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później odkryła przerażającą prawdę
  5. Polski ksiądz nagrany przed orgią, opowiada o lewatywie i pięciu osobach. "Ja mam tyłek zawsze gotowy"

 

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News