Martyna Wojciechowska oszukała swoich widzów? Została przyłapana, przytłaczające fakty

Martyna Wojciechowska oszukała swoich widzów? Została przyłapana, przytłaczające fakty Źródło: youtube.com/DDTVN

Martyna Wojciechowska jako prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" wydaje się być rzetelna i dobrze przygotowana do kręconego materiału. Tymczasem jedna z kobiet, która obejrzała "szokujacy" odcinek, przyłapała ją na kłamstwie.

Martyna Wojciechowska chciała zaszokować widzów, lecz oni wytknęli jej nieprawdę. Wiele osób uważa, że nie postąpiła uczciwie i chciała tylko zrobić sensację.

Martyna Wojciechowska oszukała swoich widzów? Internauci postawili jej poważne zarzuty

Znana podróżniczka jeszcze przed jesienną ramówką zszokowała wszystkich opublikowanym zdjęciem, na którym pozuje w sukni ślubnej. Fani zaczęli domyślać się, że albo chodzi o nowy odcinek programu "Kobieta na krańcu świata", albo gwiazda zdecydowała się poślubić Przemka Kossakowskiego, swojego partnera. Jednak wiedząc, jak mocno ceni sobie prywatność wkrótce okazało się, suknia była włożona jedynie na potrzeby produkcji.

Martyna Wojciechowska kręciła odcinek o tzw. solo weddings, czyli uroczystości ślubnej, w której kobiety wychodzą same za siebie. To bardzo modne w Korei Południowej - jak opowiedziano w programie. Jedną z bohaterek odcinka była 25-letnia Czumi, która przekonuje o sporym zainteresowaniu solo-ślubami.

- Zdecydowanie więcej osób reaguje pozytywnie na to, co robię, niż mnie krytykuje. Są nawet tacy, którzy deklarują, że pójdą w moje ślady, gdy nadejdzie odpowiedni moment - opowiadała Czumi. Okazuje się, że to wszystko jest oszustwem.

Blogerka wykazała się większą wiedzą niż Martyna Wojciechowska?

Młoda Koreanka mówi również, że małżeństwo nie jest dla nich teraz ważne, bo ważne jest spełnianie marzeń i czucie się dobrze samemu ze sobą. Podobno osoby organizujące solo-śluby dla kobiet zarabiają krocie i prężnie rozwijają kolejne firmy. Na stronie TVN pod odcinkiem z Korei można przeczytać, że to kraj konserwatywny, w którym ślub jest bardzo ważny i warto go mieć, choćby z samym sobą. Większości rzeczy zaprzecza Pyra w Korei, znana youtuberka, która mieszka tam już kilka lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pyra zauważyła, że w Korei Południowej nie występuje zjawisko robienia dziwaków z samotnych 20-kilkulatków, tak jak to przedstawiono w programie. Nie istnieją również badania, które przytoczono w odcinku o procentowym odsetku singli. Pyra w Korei twierdzi też, że dramatyczny odcinek o solo-ślubach, w którym powiedziano, że na rzecz solo-ślubów zanikają tradycyjne małżeństwa, jest jedną wielką bujdą.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny piosenkarz. Zmarł po długiej i ciężkiej chorobie
2. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Zainteresowanie solo-ślubami nie jest wcale tak szokującym trendem, jak zauważyła Martyna Wojciechowska. Kobiety już od lat 90. zaczęły interesować się tym tematem. Poza tym podczas programu są ukazane przygotowania do ślubu, a prowadząca zachwyca się wyglądem panny młodej. Nie pokazano jednak finału ceremonii. Youtuberka twierdzi, że mogła w ogóle nie mieć miejsca. Pojawiały się również błędy w tłumaczeniu. Pyra doskonale włada koreańskim i zauważyła, że pytanie zadane bohaterce odcinka: "To kiedy sesja zdjęciowa?", lektor odczytał po polsku jako: "To kiedy ślub?". Widzowie z pewnością nie znają koreańskiego i nie wychwyciliby błędu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Były reprezentant Polski ujawnił, że walczy ze śmiertelną chorobą. Potrzebna jest natychmiastowa pomoc
  3. Polki dostaną większe emerytury! Lada dzień wielkie podwyżki, wiemy o ile
  4. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków
  5. Genialny sposób babć na rozpadające się pierogi. Dzięki niemu zawsze będą idealne, teściowa będzie ci zazdrościć

Źródło: Newsweek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News