Związek Martyny Wojciechowski rozpoczął się od poważnego konfliktu. O tym nie wiedział nikt

Związek Martyny Wojciechowski rozpoczął się od poważnego konfliktu. O tym nie wiedział nikt Źródło: screen/youtube/tvnpl

Martyna Wojciechowska uważana jest za jedną z najodważniejszych Polek, która swoim życiem udowadnia, że dla człowieka nie ma rzeczy niemożliwych. Kobieta ceni swoją prywatność i rzadko mówi o życiu osobistym. Teraz jednak głos za nią zabrał ukochany. Nikt nie wiedział, że ich miłość zaczęła się od wielkiego konfliktu.

Martyna Wojciechowska od lat zachwyca miliony ludzi na całym świecie niezwykłymi reportażami, podróżami oraz zdjęciami, które z czasem stały się jej pracą zawodową. Jej program "Kobieta na krańcu świata", emitowany przez telewizję TVN, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, a sama podróżniczka zdobyła już serca milionów. Choć gwiazda lubi utrzymywać kontakt z fanami poprzez media społecznościowe, znana jest z tego, że bardzo niechętnie ujawnia szczegóły ze swojego życia osobistego. Martyna Wojciechowska rzadko decyduje się na intymne wyznania i opowiadanie o swoich bliskich, tym razem jednak głos za nią zabrał jej ukochany, Przemek Kossakowski. Okazuje się, że na samym początku wielkiej miłości doszło do poważnego konfliktu, o którym do tej pory nikt nie wiedział.

Jak Martyna Wojciechowska poznała swoją wielką miłość? Nikt o tym nie wiedział

Polska podróżniczka bardzo długo nie chciała oficjalnie potwierdzić, że jest w związku z Kossakowskim. Choć media plotkowały i spekulowały na ten temat przez długie miesiące, żadna ze stron nie zgadzała się na udzielenie komentarza w tej sprawie. Za oficjalne potwierdzenie ich wielkiej miłości w końcu uznano wspólne zdjęcie, które zrobili sobie w studiu "Dzień Dobry TVN". Choć Martyna Wojciechowska wciąż nie chce nic mówić o swoim uczuciu w mediach, teraz głos w tej sprawie postanowił zabrać jej partner i zdradził kilka szczegółów na temat okoliczności, w jakich się poznali. - Poznaliśmy się w studiu "Dzień dobry TVN". Realizowałem odcinek jednego ze swoich programów. Podaliśmy sobie dłonie, spojrzeliśmy w oczy i wyraziliśmy zdziwienie, że przez pięć lat się nie poznaliśmy. Dałem Martynie swój numer telefonu, licząc, że zrewanżuje się tym samym, ale ona zdaje się, miała inne zdanie na ten temat. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie - mówił w rozmowie z "Twoim stylem". To jednak nie wszystko, co Kossakowski postanowił zdradzić fanom.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znajomość Wojciechowskiej i Kossakowskiego rozpoczęła się od poważnego konfliktu

Nikt nie wiedział, że znajomość i wielka miłość podróżników rozpoczęły się od poważnego konfliktu. Zapoczątkowało je kontrowersyjne zachowanie Kossakowskiego, które sprawiło, że Martyna Wojciechowska dostała furii. - Potem wróciłem na Podlasie i przez pół roku nie mieliśmy kontaktu. I nagle któregoś wieczoru dostaję od niej SMS. Wiadomość była pełna pasji i prawdziwego gniewu. Okazało się, że właśnie natknęła się na mój program, w którym jadłem zupę z płetwy rekina. Zarzuciła mi skrajną nieodpowiedzialność. Branie udziału w nagannych praktykach dewastujących ekostystem - zwierzył się. Większość ludzi po takich oskarżeniach z pewnością poczułaby się dotknięta i nie chciałaby wchodzić w bliższe relacje z oskarżającą osobą. Podróżnik jednak podszedł do sprawy zupełnie inaczej, dzięki czemu dzisiaj para określana jest jako jeden z najszczęśliwszych związków w polskim show-biznesie. - Ten SMS mnie zachwycił. Postanowiłem udowodnić jej, że zjadanie zagrożonych gatunków to najmniejsza z moich wad. Ten proces trwa do dzisiaj... - podsumował sprawę. Jak widać, nawet poważny konflikt przy odrobinie chęci przekuć można we wspaniałe uczucie, którym zachwycać się jeszcze długo będą miliony Polaków. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Nie żyje znany aktor. Wielka strata dla całej Warszawy
  2. Dziennikarze TVN wstrząśnięci. „Poszła na pielgrzymkę i już nie wróciła”
  3. Uczestnik zaatakował Żyłę podczas programu. Wytknął jej brak kompetencji
  4. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Kiedyś był to blok na warszawskim Ursynowie, a teraz…
  5. Jak wygląda córka Barbary Kurdej-Szatan? Jest niewiarygodnie podobna do mamy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News