Martyna Wojciechowska drży o najbliższą osobę. Ale jest też świetna nowina

Martyna Wojciechowska drży o najbliższą osobę. Ale jest też świetna nowina Źródło: Instagram / Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska jest przerażona. Bliska osoba gwiazdy TVN planuje coś absolutnie szalonego, czego obawiać się może nawet najsłynniejsza polska podróżniczka, która znana jest z niesamowitej odwagi. Mimo wszystko jednak jest to świetna nowina, która z pewnością u wielu wywoła uśmiech na twarzy.

Martyna Wojciechowska wyznała, że boi się o zdrowie, a nawet o życie Przemysława Kossakowskiego. Jej partner planuje dziką podróż do Afryki, jednak ma ku temu bardzo ważny powód. To bardzo niebezpieczna decyzja, która może mieć przerażające konsekwencje, lecz z drugiej strony jest to naprawdę godna pochwały inicjatywa ze strony dziennikarza, która na twarzach wielu fanów na pewno wywoła uśmiech. 

Martyna Wojciechowska boi się o partnera

Jak donosi "Viva!", Przemysław Kossakowski planuje swoją kolejną podróż, ta jednak ma być dużo bardziej ryzykowna. Tym razem zamierza odwiedzić Afrykę, bowiem chce poznać żyjących tam ludzi. Za cel postawił sobie jednak przede wszystkim odnalezienie kłusowników, którzy żyją z polowań, co samo w sobie wydaje się bardzo niebezpiecznym pomysłem. Martyna Wojciechowska wielokrotnie była w Afryce, więc dobrze wie, jak wielkie jest to ryzyko.

Kłusownicy nie przepadają za ciekawskimi gapiami, a w szczególności za takim, którzy chcą ich aktywność uwiecznić na materiale, który ma trafić następnie do telewizji. Kossakowski chce wszystko nagrać, by pokrzyżować plany kłusownikom. Poza tym takie działanie w Afryce mogłoby zaciekawić miliony polskich widzów, bowiem w praktyce jest ono o wiele brutalniejsze niż to, które znają Europejczycy. 

Przemysław jednak nie pojedzie do Afryki? Rodzina jest ważniejsza

Podróż Przemysława Kossakowskiego obarczona jest realnym ryzykiem, z którego sprawę daje sobie także dziennikarz. Jak donosi "Fakt", Wojciechowska zamierza odwieść partnera od tego pomysłu, choć na razie nie wiadomo z jakim skutkiem. Przemysław Kossakowski, jak sam często mówi, jest człowiekiem uduchowionym, a więc bardzo empatycznym i o głębokiej wrażliwości, lecz jednocześnie kocha też adrenalinę i przygody. Wszystko wskazuje jednak na to, że prawdopodobnie nigdy nie wyruszy w pogoń za kłusownikami, przez jeden, ważny powód.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak wyznali anonimowi informatorzy dla "Faktu", Kossakowski prawdopodobnie zrezygnuje na jakiś czas ze swoich niezwykle niebezpiecznych podróży i aktywności. Priorytetem stała się dla niego rodzina, którą stworzył razem z Wojciechowską i jej córeczką. Jak twierdzi Wojciechowska, razem jest im bardzo dobrze do tego stopnia, że być może wkrótce zechcą nawet sformalizować swój związek, na razie jednak nie ma na ten temat oficjalnych informacji. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazda. Miała TRAGICZNY wypadek na elektrycznej hulajnodze. Zderzyła się z ciężarówką
  2. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa ujawniła całą PRAWDĘ o Lechu. Będziecie wściekli!
  3. Nagle zakpiła z Kożuchowskiej w mistrzowski sposób. Internauci turlają się ze śmiechu, nic śmieszniejszego nie da się wymyślić
  4. Rydzykowi podczas mszy na Jasnej Górze puściły nerwy. Tak oburzających słów nie wypowiedział jeszcze nigdy
  5. Mama Dawida dostała najgorszą wiadomość. Komentarz policji odbiera mowę
  6. Mazowieckie: nie mieści się w głowie do czego doszło podczas pogrzebu kobiety. Osłupiające tłumaczenie 41-letniego sąsiada

Źródło: Viva!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News