Martyna Wojciechowska przekazała smutną wiadomość. Pojawiły się kondolencje

Martyna Wojciechowska przekazała smutną wiadomość. Pojawiły się kondolencje Źródło: martyna.world Instagram.com

Martyna Wojciechowska w czasie nagrań do swojego podróżniczego programu "Kobieta na krańcu świata" odwiedziła imponującą liczbę krajów. Dziennikarka nigdy nie ukrywała, że w czasie swoich wycieczek bardzo ceni ludzi oraz historie, z jakimi może się zapoznać. Dziś podzieliła się z fanami rozdzierającym serce przesłaniem, a załączone do opisu zdjęcia są naprawdę druzgocące.

Martyna Wojciechowska od jakiegoś czasu pojawia się na łamach prasy głównie za sprawą swojego związku z innym znanym podróżnikiem, Przemkiem Kossakowskim. Tym razem jednak jej sprawy prywatne zeszły na drugi plan, zdecydowała się zabrać głos w ważnej kwestii. Złożyła kondolencje osobom, z którym czuje się związana w wyjątkowy sposób.

Martyna Wojciechowska nawiązała przez lata wiele międzynarodowych znajomości

Martyna Wojciechowska, prowadząc nagrania do programu "Kobieta na krańcu świata", odwiedza najdalsze zakątki świata i pokazuje widzom, jak żyje się pod innymi szerokościami geograficznymi. W czasie tych podróży buduje wiele trwałych relacji. Choć przebywa z nimi przez krótki czas, to jednak zawiązana więź jest silna.

Martyna Wojciechowska często wspomina swoje rozmówczynie oraz to, co sobą reprezentują. Podróżniczka tak silnie związała się z jedną z dziewczyn, o których robiła materiał, że postanowiła zaadoptować Kabulę. Teraz dziewczyna co jakiś czas pojawia się w Warszawie, a sama Martyna Wojciechowska pomaga jej w życiu w Afryce. Jednak ostatni post, jaki pojawił się na profilach społecznościowych podróżniczki daje do myślenia. Złożyła ona tam kondolencje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyna Wojciechowska wstawiła dwa zdjęcia Libanu, porażająca różnica

Martyna Wojciechowska na swoim Instagramie prezentuje różne treści. Swoim blisko dwóm milionom obserwatorów pokazuje zarówno migawki z życia rodzinnego oraz porusza ważne społeczne kwestie takie jak wybory czy równouprawnienie kobiet i osób z mniejszości seksualnych. Tym razem jednak postanowiła wrócić myślami do Libanu, gdzie wczoraj w stolicy doszło do tragicznych wybuchów. Martyna Wojciechowska przypomniała swoje nagrania sprzed roku. Nie może uwierzyć w to, jak wielkiej tragedii doświadczyli jej znajomi.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilna decyzja Mateusza Morawieckiego. Nie mogło być inaczej, wszystko w związku z ogromnym dramatem ludzkim

2. Wstrząsające informacje, koronawirus w dużej fabryce w Polsce. Zatrudnia tysiące osób

Przekazała smutna wiadomość

- Ze smutkiem czytam doniesienia z Libanu... Zaledwie rok temu [...] byliśmy tam, nagrywaliśmy odcinek, poznaliśmy tylu gościnnych, serdecznych Libańczyków... Składam kondolencje. Zena i pozostali przyjaciele z Libanu - trzymajcie się i bądźcie silni - napisała pod zdjęciem Martyna Wojciechowska. Nie wiadomo, czy bohaterom jej zeszłorocznego materiału coś się stało. Wybuchy w pogrążonym od lat w kryzysie Libanie to kolejna ogromna tragedia. Pozostaje mieć nadzieję, że stolica kraju będzie w stanie podnieść się po tych tragicznych wydarzeniach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Obostrzenia powrócą. Wiemy jakie, rzecznik Ministerstwa Zdrowia potwierdził
  2. Rząd podjął nagłą decyzję, wprowadzono zakaz. Zbyt duże niebezpieczeństwo
  3. Nagła zmiana w ostatniej chwili. Rząd wprowadził nowe zasady, obejmą wszystkich obywateli kraju
  4. Działania podjęte w trybie pilnym. Ministerstwo Zdrowia przekazało nagły komunikat
  5. W szafie zmarłego ojca zauważyła niepozorne słoiki. Przez ich zawartość do akcji wkroczyli antyterroryści

Źródło: Pudelek

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News