Martyna Wojciechowska wzięła sekretny ślub? Fani są skonsternowani na widok jej najnowszego zdjęcia

Martyna Wojciechowska wzięła sekretny ślub? Fani są skonsternowani na widok jej najnowszego zdjęcia Źródło: instagram/martyna.world/

Martyna Wojciechowska wywołała spore poruszenie wśród swoich fanów. Wystarczyło jedno zdjęcie, by jej media społecznościowe zalała cała fala komentarzy. Czyżby celebrytka wzięła sekretny ślub?

Martyna Wojciechowska chętnie chwali się swoim życiem w mediach społecznościowych, jednak w zdecydowanej większości porusza kwestie dotyczące sfery zawodowej, a nie prywatnej. Mimo to podróżniczka co jakiś czas przemyca fanom niewielkie smaczki z ciekawszych wydarzeń rodzinnych. Każda tego typu publikacja niezwykle cieszy jej obserwatorów, jednak ostatnia wywołała u nich spore zmieszanie. Martyna w sukni ślubnej to dość zaskakujący i przede wszystkim zastanawiający widok. 

Martyna Wojciechowska wzięła sekretny ślub?  

Kilka godzin temu na Instagramie prowadzącej program "Kobieta na krańcu świata" pojawiło się zdumiewające zdjęcie. Widać na nim stojącą tyłem do obiektywu Martynę w welonie wpiętym do włosów oraz sukni ślubnej z pokaźnym dekoltem na plecach, który wyeksponował jej tatuaż. Wojciechowska postawiła na niezwykle krótki i tajemniczy opis, który z pewnością zasiał wśród jej obserwatorów ziarnko niepewności. 

- Nadchodzi nowe... M. - napisała. 

Fani skonsternowani 

Fani Martyny, od razu ruszając do komentowania, otwarcie wyrazili swoje wątpliwości. Już od dawna wiadomo, że podróżniczka i jej  kolega po fachu, Przemek Kossakowski, tworzą szczęśliwą parę, do tej pory jednak żadne z nich ani słowem nie wspominało o ślubie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci nie mają pewności, czy zdjęcie Wojciechowskiej rzeczywiście miałoby świadczyć o jej ślubie. Niektórzy podejrzewają, że jest to fotografia z kolejnej kampanii reklamowej, a publikując je z takim opisem, Martyna chciała jedynie trochę namieszać w świecie show-biznesu. Z każdą chwilą komentarzy jest coraz więcej, jednak mimo to Wojciechowska wciąż milczy i nie chce wyjawić prawdy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne

2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

- Przypuszczam, że to nie jest suknia na prawdziwe wesele. Jeśli jednak jest odwrotnie, to cieszę się pani szczęściem - czytamy. 

- Bardzo bym się cieszyła jak by to był ślub, ale sądzę, że to na potrzeby filmu - wyznaje fanka. 

- Nie uwierzę za żadne skarby świata, nie ma takiej opcji, nie M - dodaje kolejna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Wiadomo, ile Krzysztof Jackowski wziął za poszukiwanie Piotra Staraka. Można się mocno zdziwić
  4. Zachowanie kota wiele mówi o właścicielu. Naukowcy uważają, że przejmują pewne cechy charakteru od człowieka
  5. Nie żyje gwiazda "Idola". Zginęła w tragicznych okolicznościach

Źródło: instagram 

Następny artykuł