Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła. Zdjęcia nie pozostawiają żadnych wątpliwości, gratulacje

Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła. Zdjęcia nie pozostawiają żadnych wątpliwości, gratulacje Źródło: Instagram/mzmudatrzebiatowskaofficial

Marta Żmuda-Trzebiatowska od pięciu lat jest związana z aktorem, Kamilem Kulą. Para ma trzyletniego synka, Brunona. Przed kilkoma miesiącami wyszło na jaw, że małżonkowie spodziewają się kolejnego potomka. Wiemy, że Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła. Zdjęcia nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Gratulujemy!

Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej mąż, Kamil Kula, doczekali się drugiego potomka. Para wychowuje już urodzonego w 2017 roku synka. Aktorka ceni sobie dyskrecję i raczej nie komentuje swojego prywatnego życia. Wiadomość o ciąży wyciekła w grudniu ubiegłego roku. Wszystko wskazuje na to, że trzyletni Brunon doczekał się rodzeństwa.

Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła

Informacje o błogosławionym stanie aktorki pojawiły się tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Aktorka odniosła się do życzeń ze strony fanów, tym samym potwierdzając informacje na temat ciąży.

- Nie sposób przejść obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które kierujecie w naszą stronę. Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii. Chcemy odesłać Wam równie dużo dobrej energii i ciepła – życząc spokojnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia! – napisała pod postem w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Aktorzy nie wydali oficjalnej informacji na temat narodzin dziecka. Przed szpitalem spotkali jednak papparazi, którzy uwiecznili niezwykły moment.

Przed dwiema godzinami serwis "Pudelek"opublikował zdjęcia pary, która wspólnie opuszczała jeden z warszawskich szpitali. Kamil Kula niósł do samochodu ciemne nosidełko, w którym spał nowy potomek. Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła. Nieznana jest płeć i imię potomka pary. Jakiś czas temu magazyn "Flesz" sugerował, że aktorka spodziewa się córki. Ta informacja nie została potwierdzona przez parę.

Witamy na świecie i gratulujemy.

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd przedłuża zakaz obejmujący wszystkich Polaków. Szumowski i Kamiński nie mówią na jak długo

2. Niewyobrażalna tragedia, babcia znalazła ciało 5-letniej wnuczki. Media dotarły do porażających szczegółów

Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej młodszy o 5 lat mąż poznali się w 2013 roku podczas pracy w Teatrze Kwadrat. Liczne podróże służbowe i częsta nieobecność w domu zbliżyły ich do siebie. Po dwóch latach znajomości para stanęła na ślubnym kobiercu. Uroczystość ślubna była skromna. Małżonkowie niechętnie wypowiadają się na temat życia prywatnego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. O2: Koronawirus mutuje? Chińscy naukowcy zauważyli nowe objawy choroby
  2. Smutna wiadomość dotarła do polskich mediów. Nie żyje prawdziwa legenda. Przegrała z groźną chorobą
  3. Do Polski zbliża się Gudrun. Trzeba być gotowym, w weekend ogromne zmiany
  4. Mała dziewczynka nagle zaczęła krzyczeć. Reakcja leżącego obok husky'ego zwala z nóg, wszystko się nagrało
  5. Kot urodził się z dwoma pyszczkami. Porażający widok
  6. Przekomiczna pomyłka Lidla. Dowiesz się jaką nazwą podpisali agrest i nie wytrzymasz ze śmiechu

Źródło: Jastrząb Post/Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News