Widzowie The Voice Senior nie mogą oderwać wzorku od Marty Manowskiej. Przeszła niesamowitą metamorfozę, jej widok onieśmiela

Widzowie The Voice Senior nie mogą oderwać wzorku od Marty Manowskiej. Przeszła niesamowitą metamorfozę, jej widok onieśmiela Źródło: .

Marta Manowska, prowadząca program "Sanatorium miłości" oraz "The Voice Senior", zmieniła się nie do poznania. Widzowie TVP nie mogą oderwać wzroku od gwiazdy. Jej metamorfoza jest imponująca.

Marta Manowska przez wiele osób jest nazywana naczelną kusicielką TVP. Gwiazda przeszła niesamowitą metamorfozę. Jak się okazuje, sekret jej doskonałego wyglądu tkwi w nowym sposobie odżywiania, który jest dość banalny. Gwiazda zdradziła reporterce portalu "Jastrząbpost", jak uzyskała te fantastyczne rezultaty. 

Marta Manowska schudła, zmieniła fryzurę i styl ubioru

Znana i uwielbiana prowadząca stacji TVP opowiedziała, w jaki sposób osiągnęła tak imponującą przemianę w wyglądzie, dzięki której błyszczy niczym brylant na salonach wśród innych celebrytów i tryska radością. Jej nowy wizerunek sprawił również, że gwiazda stała się bardziej pewna siebie, co zauważyły władze TVP i powierzyły jej kolejne zadania. Manowska obecnie prowadzi zarówno show "Rolnik szuka żony", jak i "Sanatorium miłości", a od niedawna "The Voice Senior".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarka wyjawiła reporterce "Jastrząbpost", że sporo ćwiczyła z Chodakowską i uczęszczała na zajęcia z pilatesu. W związku z tym, że gwiazda nie narzeka na ilość obowiązków, niektóre ćwiczenia wykonywała w miejscu pracy. Była ogromnie zdeterminowana. Efekty mówią same za siebie. 

Gwiazda przeszła na dietę i musiała zrezygnować z ulubionych potraw

- Ja jestem wegetarianką od 5 lat. Bardzo to szanuję. Odżywiam się delikatnie. Dobrze się tak czuję, przy takim wzroście jak mój. Teraz mi bardzo podpasował ryż naturalny i to chyba bardzo dużo dobrego spowodowało. Mało glutenu, więcej warzyw - ujawniła Marta Manowska. 

Póki co gwiazda nie ćwiczy regularnie - wszystko przez zawrotne tempo życia. Przyznaje jednak, że bardzo brakuje jej aktywności fizycznej:

- Chciałabym wrócić do takiej aktywności. Żeby był czas na rower, na spacer. Nie trzeba biegać wyczynowo, może wyjść na spacer w aktywnym tempie i już jest dobrze. - mówi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zginął w wypadku, miał zaledwie 27 lat

2. Wszyscy nie żyją, nie mieli żadnych szans. TVN przekazał porażające słowa brata jednego z nieżyjących nastolatków

Efekty pracy gwiazdy nad wyglądem doskonale widać na zdjęciach na jej profilu na Instagramie. Gratulujemy fantastycznej przemiany. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zamyśleniowo będzie i pięknie będzie. I refleksyjnie i świątecznie. I wzruszająco i dotykająco. I blisko człowieka. I „jasno” - tak jak powinno być w święta i cały rok! Piękna prosta historia: „Mama z małym chłopcem zwiedza katedrę. Strzelista. Pełna witraży. Piękne słońce uwydatnia ich kolory. Mały pyta: „Mamo. A co przestawiają te obrazy?” „A to św Gertruda - patronka Paryża, to święty Franciszek z Asyżu” Następnego dnia w szkole pada pytanie „Kto to jest Święty?” Mały, absolutnie pewny siebie wyrywa się do odpowiedzi: „Święty to ten, przez którego swieci światło” Zróbmy wszystko, żeby przez nas też świeciło światło. Na innych ludzi. W każdym środowisku Do jutra! Półfinał @thevoiceseniortvp #thevoicesenior @rochstar.tv @badzmyrazem.tvp

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tajemnicza śmierć Marii Probosz. Aktorka przegrała walkę z chorobą?
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Pan Władysław całe życie odprowadzał składki, ale nie dostaje emerytury z ZUS-u. Powód nie mieści się w głowie
  4. Wigilijna sałatka ze śledziem i tajnym składnikiem zniknie z talerzy w minutę. Goście będą Cię błagać o przepis
  5. To miał być zwykły pierwszy taniec. Nagle para młoda zrobiła niebywałą rzecz, wszyscy goście przecierali oczy ze zdumienia

Źródło: Jastrząbpost.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News