Przed Martą Manowską zupełnie nowe wyzwanie. Za pół miliona poprowadzi nowy program

Przed Martą Manowską zupełnie nowe wyzwanie. Za pół miliona poprowadzi nowy program Źródło: screen shot z youtube.com/Wideoportal

Marta Manowska poprowadzi nowy program w TVP. Nikt nie spodziewał się, że stacja zdecyduje się na taki krok. Tym razem chodzi o show, które przyciągnąć ma przed telewizory głównie starsze pokolenia i nie chodzi wcale o kontynuację "Sanatorium miłości".

Marta Manowska poprowadzi nowe show, które być może pobije wynik "Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony". Jak podają źródła, jest to swego rodzaju reakcja stacji na popyt na popularne powszechnie programy rozrywkowe, w których prowadzeniu świetnie spełnia się Marta Manowska. Czy nowa produkcja także okaże się "strzałem w dziesiątkę"?

Marta Manowska poprowadzi nowe show w TVP

Dzięki sukcesowi programu "Rolnik szuka żony", Marta Manowska stała się dzisiaj bardzo rozpoznawalną w Polsce gwiazdą, którą uwielbiają miliony Polaków. Jej serdeczność, a także zaangażowanie emocjonalne w sercowe sprawy rolników, wyraźnie spodobało się widzom TVP, którzy dzisiaj są wiernymi fanami Manowskiej. Nic więc dziwnego, że na wieść o nowym programie prowadzonym przez Manowską, użytkownicy sieci wyrazili swoją ekscytację.

TVP ma świadomość statystyk związanych ze wszystkimi produkcjami z "The Voice" w tytule. Zarówno "Kids", jak i wersja dla osób dorosłych szczycą się olbrzymią popularnością. Stacja wpadła więc na pomysł, aby połączyć dwa udane programy i sprawdzić, jak w oczach publiki wypadną śpiewający emeryci. By się o tym przekonać, już niedługo na ekranach oglądać będziemy mogli "The Voice Senior". To połączenie może okazać się dla widzów istną petardą, a obserwując komentarze w Internecie - z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić można, że tak właśnie będzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj Manowska najwyraźniej dobrze zna swoją wartość, bowiem według doniesień Super Expressu za udział w kolejnym programie stacja będzie musiała jej zapłacić nawet bagatela 500 tys. złotych.

Jak informuje Pudelek w programie mają występować osoby po 60 roku życia, a całe show nie będzie różniło się specjalnie od tych emitowanych na TVP. Uczestnik będzie musiał zaprezentować swój talent wokalny przed odwróconym do niego plecami jury, które następnie, w zależności od decyzji, naciśnie przycisk "chcę ciebie" lub nie.

Internauci są zachwyceni pomysłem TVP i już nie mogą doczekać się emisji show.

 - Wow, z pewnością będę oglądała. Chciałabym, aby zaśpiewali tam uczestnicy "Sanatorium miłości" - zdradza internautka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Lidl prosi klientów o pilny zwrot popularnego produktu dla dzieci. Może być wyjątkowo niebezpieczny
  4. Afera na cały kraj! Wiśniewski bezczelnie i wulgarnie poniżył kobietę na oczach wszystkich
  5. Policja zatrzymała auto z 14-letnią Roksaną Węgiel. Sprawa zakończy się w sądzie
  6. Mało kto wie, kim jest mąż Danuty Holeckiej. Rodzinne tajemnice gwiazdy TVP ujrzały światło dzienne

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News