Wydał się największy sekret Marty Manowskiej. Wiadomo, co robi przed nagrywaniem odcinków, widzowie będą zbierać szczęki z podłogi

Wydał się największy sekret Marty Manowskiej. Wiadomo, co robi przed nagrywaniem odcinków, widzowie będą zbierać szczęki z podłogi Źródło: Instagram/martamanowska

Marta Manowska udzieliła ostatnio wyjątkowo obszernego wywiadu, w którym odpowiedziała na wiele dociekliwych pytań fanów. Zdradziła, co robi przed wejściem na wizję.

Marta Manowska znana jest telewidzom głównie jako prowadząca takich programów jak "Sanatorium Miłości", "The Voice Senior" czy "Rolnik szuka żony". W wywiadzie zdradziła, co robi, zanim rozpoczynają się nagrywania do kolejnych odcinków hitowych programów TVP.

Marta Manowska w szczerym wywiadzie

Dziennikarka TVP przechodzi ostatnio przez wyjątkowo intensywny okres w życiu. Gdy w końcu dostała urlop, postanowiła udać się w podróż, dzięki której będzie mogła odizolować się od reszty świata. Znalazła się w wyjątkowo pechowej sytuacji, ponieważ trafiła do Azji w momencie, gdy zaczynał szaleć koronawirus. W związku z tym nie tylko nie rozstawała się z maską, ale musiała przejść rygorystyczną kontrolę na lotnisku.

Na pewno w trudnych chwilach pomagała jej jedna niezwykle ważna dla niej rzecz - wiara. Marta Manowska nie ukrywa, że jest osobą bardzo religijną i wiara w Boga pozwala jej przetrwać trudne momenty. W wywiadzie mówiła więcej o swojej religijności oraz zdradziła, co robi przed każdym nagrywanym w telewizji programem.

Marta Manowska zdradziła co robi przed każdym nagraniem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wchodząc na nagranie czy konferencję, którą prowadzę, żegnam się. Robię to przed każdą podróżą samochodem. To mi pomaga, dodaje otuchy. Prosta jest ta moja wiara, mam do niej wiele uwag, zarzutów, ale On dobrze wie, co tam w środku we mnie siedzi. Będę o to bardziej dbać, bo trochę sobie odpuściłam. Jeżeli mam czas na wszystko inne, to chcę mieć go również na tę niezwykłą relację - zdradziła 35-letnia prezenterka.

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęło stare zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej. W ogóle nie przypomina siebie
2. Niestety, nagła śmierć zabrała wybitnego profesora. Zostanie zapamiętany za swoje zasługi

Okazało się, że Marta Manowska po godzinach pracy odwiedza chore dzieci w szpitalu. Robi to jednak z dala od błysku fleszy, bez towarzystwa ekipy filmowej. Nie ma jednak nic przeciwko kamerom w trakcie wizyt, gdyż jak sama przyznała, zwiększa to rozgłos samej akcji i dzięki temu więcej osób może zechcieć pomagać innym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy udaru mózgu. Każdy z nas powinien je znać
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Polska wstrzymała oddech, dziewczynka stała się najmłodszą matką w kraju. Ojciec dziecka był o wiele starszy, tysiące osób żyło ich tragedią
  4. Dziecko umarło w wielkim bólu. Mama z przyjacielem dokonali dekapitacji 8-miesięcznej Hani
  5. Pies utknął w drzewie, po czym zmarł. Znaleziono go dopiero po 50 latach, widok odbiera mowę

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News