Marta Linkiewicz znów na Fame MMA. Kim jest kontrowersyjna celebrytka?

Marta Linkiewicz znów na Fame MMA. Kim jest kontrowersyjna celebrytka? Źródło: instagram.com/linkimaster/

Marta Linkiewicz - kim jest celebrytka, która pojawiła się praktycznie znikąd, a o której wciąż nie robi się cicho? Influencerka ponownie pojawi się na gali Fame MMA. Kto tym razem stanie przed nią w oktagonie? To groźna przeciwniczka, której w żadnym wypadku nie powinno się lekceważyć.

Marta Linkiewicz - kto to jest? Ile ma lat i wzrostu? Wiek kontrowersyjnej celebrytki może zaskoczyć

Marta Linkiewicz to tak zwana patostreamerka, czyli osoba, która  na swoich portalach społecznościowych udostępnia patologiczne treści. Najgorsze jest to, że jej odbiorcami są bardzo młode osoby, niektórzy z nich to jeszcze dzieci, dla których celebrytka nie powinna być wzorem do naśladowania.

Głównym źródłem kontaktu Linkiewicz z jej obserwatorami jest Snapchat oraz Instagram, tam obserwuje ją ponad 850 tysięcy osób. Co takiego prezentuje młodym internautom? Alkohol, papierosy, marihuana, przeklinanie, seks i narkotyki to jej codzienność.

Zasłynęła dzięki kontrowersyjnemu wpisowi na temat jej współżycia ze znanymi amerykańskimi raperami z grupy Rae Sremmurd po jednym z ich koncertów.

- Czemu ludzie mają ze mną problem, skoro ja nie mam ze sobą problemu? - kwituje krytykę celebrytka.

Marta Linkiewicz urodziła się 16 lutego 1997 roku, więc ma obecnie 22 lata, mierzy 170 centymetrów wzrostu i pod koniec marca na gali Fame MMA 3 ważyła 76 kilogramów.

Gwiazda Instagrama wystąpiła na gali Fame MMA 3, teraz szykuje się do kolejnej walki

Marta Linkiewicz pod koniec marca tego roku wzięła udział w gali Fame MMA 3, a ponieważ patoinfluencerka kocha zainteresowanie wokół swojej osoby, nie mogła przepuścić takiej okazji. Do walki w klatce stanęła z Esmeraldą Godlewską, która poniosła spektakularną porażkę.

Kilka dni temu pojawiła się informacja o nowej edycji wydarzenia, ponownie będziemy mogli zobaczyć na nim LinkiMaster, która już 22 czerwca zmierzy się z Lil Masti, lepiej znaną pod pseudonimem Sexmasterka. Linkiewicz pokazała podczas ostatniego starcia, że jest nieobliczalna i zdolna do wszystkiego, a swoją przeciwniczkę pokonała po niecałej minucie walki. Czy i tym razem uda jej się wygrać?

 - Uwielbiam przygody i nie boję się wyzwań! Zawalczę bo jestem wojowniczką od urodzenia, całe życie walczę o wartości jakie chcę przekazywać, o łamanie tematów tabu, walczę o siebie i ze sobą, żeby być silna, wytrwała, ambitna i konsekwentnie dążąca do realizacji swoich celów - komentuje SexMasterka na swoim Instagramie. 

Oprócz kobiet na Fame MMA 4 zobaczymy również: Adriana Salamona, znanego jako Medusa, i Piotra Knasia, czyli Knazia. W klatce zmierzą się również Filipek i TBA, oraz Adrian Polak i Amadeusz Ferrari.

  1. Kim jest syn DJ Remo? Wiek, choroba i inne informacje o artyście
  2. Jak wyglądał "żywy Ken" przed operacjami? Rodrigo Alves kiedyś
  3. Pamiętacie słynny playback z DDTVN? Przedstawiamy modelkę "grającą" na gitarze
  4. Adam Bielecki ratował Elisabeth Revol na Nanga Parbat. Co o nim mówi jego żona?
  5. Użytkownicy wykop.pl nagłośnili akt wandalizmu młodej instagramerki. Dziewczyna przeprasza
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News