Marta Kaczyńska publicznie zaatakowana. Internauci i media nie mają litości

Marta Kaczyńska publicznie zaatakowana. Internauci i media nie mają litości

Marta Kaczyńska jest od jakiegoś czasu na ustach całej Polski. Bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości przeszła w ciągu ostatnich tygodni przez bardzo ważne zmiany w swoim życiu. W ich wyniku stała się celem szyderczych komentarzy opinii publicznej. 

Marta Kaczyńska dokonała ostatnimi czasu przełomowych decyzji w swoim życiu. Najpierw po raz trzeci wyszła za mąż, tym razem za biznesmena Piotra Zielińskiego. Niedługo po ślubie na świat przyszło ich wspólne dziecko. Marta Kaczyńska mogła tym samym świętować narodziny swojego trzeciego dziecka, a pierwszego syna. Marta Kaczyńska w bardzo szybkim czasie wróciła do siebie po porodzie, co nie do końca przypadło wszystkim do gustu.

Marta Kaczyńska krytykowana po porodzie

Od porodu Marty Kaczyńskiej minęły trzy tygodnie. Jak donoszą media, nic w wyglądzie córki Lecha Kaczyńskiego nie wskazuje, że niedawno przeszła przez poród. Super Express opublikował kilka nowych zdjęć Marty Kaczyńskiej i nie omieszkał się porównać jej do Anny Lewandowskiej. Dla przypomnienia, żona kapitana reprezentacji Polski miesiąc po porodzie udostępniła zdjęcie, na którym prezentowała swoją nienaganną sylwetkę. Lewandowską zalała fala krytyki i sugestie, że robi krzywdę swojemu zdrowiu. Gazeta podkreśla, że Kaczyńska pobiła Lewandowską, jej dojście do formy zajęło tylko trzy tygodnie.

Internauci nie odpuszczają Kaczyńskiej

Nowe zdjęcia Kaczyńskiej po raz kolejnych wyzwoliły w internautach chęć, do przedstawienia kilku komentarzy w jej kierunku. - No to czas na kolejnego męża i kolejne zaciążenie. Jak się lubi ten sport to należy to wykorzystać. Vicedziadek się na pewno ucieszy - napisał jeden z internautów. - Przecież ta bidula przez cesarkę będzie miała bliznę i to nie będzie piękne, a chuda była zawsze i brzydka - dodaje kolejna komentująca. Internauci postanowili również wypowiedzieć się na temat porównania Marty Kaczyńskiej do Anny Lewandowskiej. - Porównać Kaczyńską do Lewandowskiej to już przesada, nie ta uroda, nie ten styl - napisał internauta. - Chciałby ten kaczy koszmar wyglądać tak jak Lewandowska! Ale prędzej Sahara zamarznie! - dodaje kolejna komentująca.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Książę Harry nigdy się z tego nie otrząśnie. Wiedział, że jego matka umrze
  2. Doda zmieszała z błotem b. żonę Wiśniewskiego! Fani dostali szału
  3. Zmarła legendarna piosenkarka. Właśnie ujawniono wstrząsające szczegóły
Następny artykuł