Kaczyńska ODLECIAŁA, zaatakowała swoich sojuszników. Co na to prezes?

Kaczyńska ODLECIAŁA, zaatakowała swoich sojuszników. Co na to prezes?

Marta Kaczyńska nie należy do najbardziej lubianych osób w polskiej przestrzeni publicznej. Znajduje się pod regularnym ostrzałem mediów, które relacjonują szczegóły z jej zawiłego życia uczuciowego. Bratanica prezesa PiS zapewne nie robiłaby takiej furory wśród nieszczędzących jej uszczypliwości dziennikarzy, gdyby nie moralizatorski ton jej felietonów. Kolejny z nich rozgrzał właśnie publicystów do czerwoności.

Tym razem Marta Kaczyńska pokusiła się o krytykę serwisów streamigowych typu VOD. Choć jej opinia sama w sobie odebrana została jako absurdalna, szczególną uwagę zwraca jeden detal. Słowa Kaczyńskiej uderzyły w jej sojuszników.

Marta Kaczyńska bezpardonowo atakuje... TVP

Marta Kaczyńska przyzwyczaiła nas już do kontrowersyjnych wypowiedzi. Ich moralizatorski ton nie doprowadzałby za pewne opinii publicznej do wrzenia, gdyby sama zainteresowana się do nich stosowała. Dla przypomnienia - wczoraj ciężarna Kaczyńska wzięła trzeci ślub. Tym razem na swój celownik bratanica prezesa PiS wzięła platformy streamingowe. - Bijąca rekordy popularności na całym świecie platforma internetowa zajmująca się dostarczaniem serialowo-filmowej rozrywki zmieniła sposób korzystania z telewizji przez najmłodsze pokolenie, doprowadzając do zminimalizowania zainteresowania tradycyjnym przekazem niemal do zera - pisze Kaczyńska. Jakie zagrożenie widzi w nich świeżo upieczona panna młoda? Okazuje się, że według Kaczyńskiej tego typu serwisy odbierają nam... niezależność. - Byliśmy znacznie bardziej ograniczeni w zakresie dokonywania wyboru tego, co chcemy obejrzeć, ale być może zintegrowani i paradoksalnie bardziej niezależni - stwierdziła. Wypowiedź Kaczyńskiej zapewne nie wzbudzałaby aż takich emocji gdyby nie fakt, że z serwisów typu VOD korzysta sprzymierzona z nią TVP. Telewizja Jacka Kurskiego jest jednym z niewielu mediów, które nie krytykują Kaczyńskiej. Trudno przewidzieć jak na jej słowa zareaguje prezes PiS.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyńska pochwaliła się ślubem. Szybko tego pożałowała
  2. Beata Tyszkiewicz brutalnie atakowana. Internauci: Narcystyczne beztalencie
  3. PILNE! WYDANO BEZPODSTAWNĄ DECYZJĘ O ZABICIU KILKUDZIESIĘCIU JELENI I SAREN Z ZAGRODY!
Marta Kaczyńska fot. Instagram Marta Kaczyńska fot. Instagram Marta Kaczyńska fot. Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News