Marta Kaczyńska ostatnimi czasy bardzo dobrze dawkuje jakiekolwiek informacje dotyczące swojego życia prywatnego. Wydaje się, że całą swoją aktywność skupiła obecnie na pisaniu felietonów. W najnowszym z nich ostro krytykuje Donalda Tuska. 

Marta Kaczyńska znana jest jako jedna z największych krytyczek poprzedniej ekipy rządzącej. W swoich słowach wychwalających dokonania Prawa i Sprawiedliwości prawie za każdym razem znajdzie miejsce na uderzenie w załogę Donalda Tuska. Nie inaczej jest i tym razem, kiedy postanowiła wbić kolejną szpilkę byłemu premierowi. Tym razem odniosła się do ważnej umowy, którą podpisano kilka dni temu.

Marta Kaczyńska uderza w Tuska. Internauci nie mogą jej wybaczyć

Marta Kaczyńska postanowiła wziąć na tapet niedawną umowę, jaką Polska podpisała ze Stanami Zjednoczonymi, na wieloletnią dostawę gazu. Jednak w pierwszej kolejności zdecydowała się na ostre podsumowanie obecnego przewodniczącego Rady Europejskiej.

– Trzeba zaznaczyć, że gaz ten jest tańszy o 20-30 proc. od rosyjskiego, który obowiązani jesteśmy kupować do 2022 r. po cenach wynegocjowanych przez Donalda Tuska, wyższych niż w krajach Europy Zachodniej. Sprowadzenie błękitnego paliwa aż zza oceanu jest możliwe dzięki otwartemu w czerwcu 2016 r. gazoportowi im. Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu – napisała.

Jak w większości wypowiedzi Marty Kaczyńskiej, wiele miejsca zostało również poświęcone jej zmarłemu w katastrofie smoleńskiej ojca.

– Odpowiednie zaopatrzenie kraju w energię było postrzegane przez Lecha Kaczyńskiego jako warunek naszej suwerenności i ugruntowania niepodległości. Dywersyfikacja źródeł i kierunków dostaw surowców była jednym z głównych celów prezydentury – dodała.

Oczywiście jako tych, którzy blokowali realizację celów zmarłego prezydenta, wskazała Donalda Tuska i jego współpracowników.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krystyna Pawłowicz wolałaby to ukryć. Wstydliwe fakty z życia posłanki

Internauci stanowczo wyrazili pełną dezaprobatę dla jej słów.

– Mamy następnego fachowca od wszystkiego! Marta, jeśli nie masz co robić, to zajmij się dziećmi i dogadzaj mężowi, bo będziesz musiała mieć następnego – napisał jeden z internautów.

– Kaczyńska-Zielińska: A teraz opowiem wam o wydobyciu gazu naturalnego z moich majtek – dodaje kolejny.

– Za chwilę się dowiemy od tej, co się zna na zwieraczach, jakie czynił wysiłki Lech wielki, żeby wojska rosyjskie opuściły nasz kraj. AMEN – stwierdza komentujący.

– To wyjaśnij mi, Kaczyńska, dlaczego znowu płacimy więcej za gaz i tak ciągle za wszystko u was więcej i więcej – jedzenie, benzyna, gaz, prąd! Napisz, słodziutka, napisz! Jestem ciekaw, czy to też wina Tuska? – dopytuje kolejna osoba.

– Czy ta istota MUSI kłamać? Czy liczy na to, że nikt niczego nie pamięta? Znalazła się „obiektywna” „ekspertka” od polityki energetycznej! Lepiej niech zajmie się sobą, a nie tworzy mitu na temat LK! – grzmi następna internautka.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Para Prezydencka powitała nowe dziecko w swojej rodzinie. Po 4 miesiącach! 
  2. Cały kraj sparaliżowany przez protesty! Notowania prezydenta lecą na łeb 
  3. Kolejne osoby dostaną 500 plus! Bardzo dobra wiadomość dla Polaków 
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!

Królowa Elżbieta i jej niewyobrażalne bogactwa. Same torebki kosztują fortunę!

Zobacz również