Kaczyńska bezlitośnie uderza w Tuska! Wściekli internauci: "Zajmij się dziećmi i dogadzaj mężowi"

Kaczyńska bezlitośnie uderza w Tuska! Wściekli internauci: "Zajmij się dziećmi i dogadzaj mężowi"

Marta Kaczyńska ostatnimi czasy bardzo dobrze dawkuje jakiekolwiek informacje dotyczące swojego życia prywatnego. Wydaje się, że całą swoją aktywność skupiła obecnie na pisaniu felietonów. W najnowszym z nich ostro krytykuje Donalda Tuska. 

Marta Kaczyńska znana jest jako jedna z największych krytyczek poprzedniej ekipy rządzącej. W swoich słowach wychwalających dokonania Prawa i Sprawiedliwości prawie za każdym razem znajdzie miejsce na uderzenie w załogę Donalda Tuska. Nie inaczej jest i tym razem, kiedy postanowiła wbić kolejną szpilkę byłemu premierowi. Tym razem odniosła się do ważnej umowy, którą podpisano kilka dni temu.

Marta Kaczyńska uderza w Tuska. Internauci nie mogą jej wybaczyć

Marta Kaczyńska postanowiła wziąć na tapet niedawną umowę, jaką Polska podpisała ze Stanami Zjednoczonymi, na wieloletnią dostawę gazu. Jednak w pierwszej kolejności zdecydowała się na ostre podsumowanie obecnego przewodniczącego Rady Europejskiej. - Trzeba zaznaczyć, że gaz ten jest tańszy o 20-30 proc. od rosyjskiego, który obowiązani jesteśmy kupować do 2022 r. po cenach wynegocjowanych przez Donalda Tuska, wyższych niż w krajach Europy Zachodniej. Sprowadzenie błękitnego paliwa aż zza oceanu jest możliwe dzięki otwartemu w czerwcu 2016 r. gazoportowi im. Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu - napisała. Jak w większości wypowiedzi Marty Kaczyńskiej, wiele miejsca zostało również poświęcone jej zmarłemu w katastrofie smoleńskiej ojca. - Odpowiednie zaopatrzenie kraju w energię było postrzegane przez Lecha Kaczyńskiego jako warunek naszej suwerenności i ugruntowania niepodległości. Dywersyfikacja źródeł i kierunków dostaw surowców była jednym z głównych celów prezydentury - dodała. Oczywiście jako tych, którzy blokowali realizację celów zmarłego prezydenta, wskazała Donalda Tuska i jego współpracowników. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Internauci stanowczo wyrazili pełną dezaprobatę dla jej słów. - Mamy następnego fachowca od wszystkiego! Marta, jeśli nie masz co robić, to zajmij się dziećmi i dogadzaj mężowi, bo będziesz musiała mieć następnego - napisał jeden z internautów. - Kaczyńska-Zielińska: A teraz opowiem wam o wydobyciu gazu naturalnego z moich majtek - dodaje kolejny. - Za chwilę się dowiemy od tej, co się zna na zwieraczach, jakie czynił wysiłki Lech wielki, żeby wojska rosyjskie opuściły nasz kraj. AMEN - stwierdza komentujący. - To wyjaśnij mi, Kaczyńska, dlaczego znowu płacimy więcej za gaz i tak ciągle za wszystko u was więcej i więcej - jedzenie, benzyna, gaz, prąd! Napisz, słodziutka, napisz! Jestem ciekaw, czy to też wina Tuska? - dopytuje kolejna osoba. - Czy ta istota MUSI kłamać? Czy liczy na to, że nikt niczego nie pamięta? Znalazła się "obiektywna" "ekspertka" od polityki energetycznej! Lepiej niech zajmie się sobą, a nie tworzy mitu na temat LK! - grzmi następna internautka.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Para Prezydencka powitała nowe dziecko w swojej rodzinie. Po 4 miesiącach! 
  2. Cały kraj sparaliżowany przez protesty! Notowania prezydenta lecą na łeb 
  3. Kolejne osoby dostaną 500 plus! Bardzo dobra wiadomość dla Polaków 
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
Następny artykuł