Tego widoku długo nie zapomnicie. Zdjęcia Marty Kaczyńskiej w bikini sprzed lat rozgrzeją was do czerwoności

Tego widoku długo nie zapomnicie. Zdjęcia Marty Kaczyńskiej w bikini sprzed lat rozgrzeją was do czerwoności Źródło: Screenshot z youtube.com/Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Marta Kaczyńska nieustannie budzi zainteresowanie mediów w całej Polsce. Prawniczka, która obecnie publikuje swoje poczytne felietony dla portalu "wSieci", nigdy nie pokazywała się w mediach od tej strony. Teraz do sieci trafiły jej gorące zdjęcia sprzed lat, na których jest w samym bikini.

Marta Kaczyńska w 2018 roku po raz trzeci wyszła za mąż. Niektóre media, a także internauci sugerowali, że jej związek z Piotrem Zielińskim powoduje, że przeżywa ona swoją drugą młodość, bowiem coraz chętniej oddaje się swojej pasji - fotografii, a także coraz odważniej prezentuje swoje wdzięki. Najwyraźniej Kaczyńska w relacji z biznesmenem czuje się wartościowa i piękna, co widać gołym okiem.

Do mediów trafiły zdjęcia, na których razem ze swoimi dziećmi Kaczyńska, jeszcze przed ostatnią ciążą, opalała się nad wodą w samym bikini. Tego widoku z pewnością nie zapomnicie na długo.

Marta Kaczyńska w samym bikini z córkami nad wodą

Ostatnio media nie dają spokoju Marcie Kaczyńskiej, która jest córką zmarłego w tragicznym wypadku Śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Ciągle donoszą o nowych kontrowersjach, do których dochodzi w jej burzliwym życiu prywatnym. 

Teraz po raz kolejny zrobiło się o niej głośno, bowiem na światło dzienne wyszły zdjęcia, które fotoreporterzy pracujący dla "Plotka" zrobili jej w 2016 roku. Udało im się ją sfotografować ją w samej bieliźnie, jeszcze zanim zaszła w kolejną ciążę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kaczyńska ma ciało jak nastolatka

Fani są wyraźnie zaskoczeni jej świetną sylwetką. Jak sugeruje "Plotek" córka zmarłego Prezydenta musi ciężko trenować, bowiem takiego ciała pozazdrościć mogłyby jej nawet niektóre gwiazdy show-biznesu. Po urodzeniu kolejnego dziecka dzisiaj nadal prezentuje się genialnie. 

Na zdjęciach z 2016 roku Kaczyńska razem z dziećmi pływała w jeziorze, a także opalała się. Rodzinie w trakcie spotkania wyraźnie dopisywały dobre humory.

Screen/Plotek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak jest ZAKOCHANY! Wiemy w kim! Przyznał szczerze: „To był właśnie TEN strzał!"
  2. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę!
  3. Tego widoku długo nie zapomnicie. Zdjęcia Marty Kaczyńskiej w bikini sprzed lat rozgrzeją was do czerwoności
  4. Ostatni raz widzieliśmy Sławomira? Jego żona publicznie oświadczyła, że go zamorduje, jak wrócą do domu, nagranie w sieci
  5. Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Widok wartej kilka milionów willi powali was na kolana (FOTO)
  6. Nie żyje aktor hitowego serialu na Polsacie, który uwielbiały miliony. Ogromna tragedia, miał tylko 38 lat

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News