Wszyscy patrzyli tylko na Martę Kaczyńską i jej syna. Wózek dla dziecka kosztował fortunę (Zdjęcia)

Wszyscy patrzyli tylko na Martę Kaczyńską i jej syna. Wózek dla dziecka kosztował fortunę (Zdjęcia) Źródło: Screenshot z Youtube / Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Marta Kaczyńska nieustannie zaskakuje media. Nawet pomimo faktu, że tak naprawdę wcale nie zależy jej na popularności. Paparazzi mieli ostatnio szczęście. Udało im się przyłapać ją w momencie, gdy ta przebywała ze swoim dzieckiem na spacerze. Synek siedział w wózeczku wartym fortunę.

Marta Kaczyńska nie oszczędza na swoich dzieciach. Internauci przyłapali właśnie prawniczkę w trakcie jej spaceru. Synek Aleksander szczęśliwy przemierzał razem z mamą ulice Sopotu. Niczym mały królewicz siedział w wózeczku wartym kilka pensji przeciętnego Polaka.

Marta Kaczyńska na spacerze z synkiem pcha sporo warty wózek

Córka tragicznie zmarłego prezydenta została przez paparazzich przyłapana w normalnej, niczym nie wyróżniającej się sytuacji. Jako matka, która dba o swoje dziecko, udała się z Aleksandrem o popołudniowej porze na spacer, podczas którego została przyłapana przez fotoreporterów.

Zdjęcia, które upolowali, nie budzą sensacji. Jastrząb Post zwrócił jednak uwagę na to, że wózek, w którym wygodnie siedział sobie synek córki brata Jarosława Kaczyńskiego warty jest fortunę. Według wspomnianego tabloidu kosztuje on średnio około 4,5 tys. złotych. To dwie pensje pracownika magazynu!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na fotografiach zasłonięte zostało oblicze Aleksandra. Jest to spowodowane tym, że Kaczyńska nie życzy sobie, aby wizerunek jej dzieci był publikowany w mediach. Chroni ona prywatność zarówno swoją, jak i dzieci (nic więc dziwnego, że każde zdjęcie, które udaje się zrobić fotoreporterom, tak szybko obiega Internet).

Synek córki brata prezesa PiS ma już prawie roczek i rośnie jak na drożdżach. Staje się coraz większy i coraz przystojniejszy. Ponoć z każdym miesiącem coraz bardziej przypomina swojego tatę, trzeciego męża Kaczyńskiej - Piotra Zielińskiego. Patrząc na zdjęcia widzimy, że Kaczyńska niedługo znowu będzie musiała kupić nowy wózek dla swojego dziecka, bo stary już robi się za mały.

Zdjęcia pochodzą z portalu "Jastrząb Post" (zrzuty ekranu)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies udawał martwego, żeby dłużej zostać na spacerze. To jest lepsze niż wszystkie polskie komedie ostatnich lat! Pospadacie z krzeseł ze śmiechu!
  2. Kiedyś była królową TVP. Mężczyźni śnili o niej po nocach, a kobiety marzyły, by być na jej miejscu. To, jak dziś wygląda, zwali was z nóg!
  3. Koszmarna tragedia. Kultowa legenda polskiej muzyki nie żyje, przegrała z rakiem
  4. To już oficjalne! Rodzice dostaną nie tylko 500 plus. Dodatkowe kilkaset złotych na bardzo prostych warunkach
  5. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. inf o rozwodzie Kate i Williama
  6. Pilne informacje Polsatu! Płonie jedna z najsłynniejszych polskich restauracji

 

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News